cena pixabay 272
Inne

Z czego wynika cena garnituru?

Garnitur jest bardzo elegancki i noszony na specjalne okazje. Żeby doskonale wyglądał oraz był przyjemny do noszenia, przy jego wyborze powinno się wziąć pod uwagę kilka najważniejszych parametrów. Wiele osób waha się, czy wybrać garnitur skrojony na miarę. Co wybrać? Co zdecydowanie powinno się wiedzieć o garniturach na miarę?

Z jakiego powodu nie warto wybierać garniturów ze sklepu?

Garnitury ze sklepu, chociaż niekiedy mogą wyglądać atrakcyjnie, zazwyczaj są uszyte z gorszych jakościowo tkanin (stąd też ich cena), oraz, co najważniejsze bardzo trudno jest dopasować wymiary. Przy całym zestawie będzie to dodatkowo utrudnione – zwykle nie zgadza się długość rękawów i nogawek. Te problemy nie dotyczą jednak garniturów skrojonych na miarę. Współcześnie jest on coraz popularniejszym rozwiązaniem z powodu swoich licznych zalet.

Garnitur na miarę – zalety?

Najważniejszą zaletą szytych garniturów jest przede wszystkim idealne dopasowanie do sylwetki. Nieścisłości nie mają miejsca, gdyż przed przystąpieniem do szycia pobierane są wymiary klienta. Właściwie dopasowany garnitur elegancko uwidacznia wszystkie atuty i akcentuje niezależność właściciela. Zamawiając garnitur należy podać wymarzony kolor oraz fakturę tkanin – ubranie będzie oryginalne, co byłoby niemożliwe w przypadku garniturów ze sklepu.

Ile trzeba zapłacić za garnitur skrojony na miarę?

Rozpiętość cen garniturów szytych na wymiar jest bardzo spora. Zależy w dużej mierze od typu materiału oraz kroju, a nawet od lokalizacji firmy. Ceny zaczynają się od 1000 złotych i mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy. Zazwyczaj na zamówienie czeka się około kilku miesięcy.

Dobra firma to podstawa – co wziąć pod uwagę?

Na wygląd i jakość garnituru duży wpływ ma w dużej mierze firma. Z tych względów też warto wybierać jedynie renomowane i profesjonalne marki takie, jak przykładowo https://sklep.alhen.pl/category/garnitury-na-miare. Firma szyje garnitury z najlepszych materiałów. O jej fachowym podejściu świadczy szczególnie wiele pozytywnych rekomendacji klientów, a także duże doświadczenie. ALHEN dba również o dobry kontakt z każdym klientem oraz dopasowanie do jego oczekiwań.