PartyMap

Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieściePromocja wydarzenia

Tygodniowo udostępniamy informacje na temat ponad 3000 wydarzeń w Warszawie i blisko 9000 w całej Polsce. Jeżeli nie chcesz, aby Twoje wydarzenie zniknęło wśród setek innych, zachęcamy do jego promocji.

Przetestuj promocję wydarzenia za darmo! Oznacz profil PartyMap w treści/opisie wydarzenia, a zostanie ono w dniu wydarzenia wyróżnione na mapie w aplikacji kolorowym markerem z logo miejsca wydarzenia oraz wypozycjonowane na szczycie listy wydarzeń w aplikacji i na stronie PartyMap.PL w swojej kategorii oraz na zbiorczej liście wszystkich wydarzeń.

Aby oznaczyć profil PartyMap w treści wydarzenia należy jego nazwę poprzedzić znakiem małpki @, a następnie wybrać z listy FanPage PartyMap, przykładowe formy to Promocję wydarzenia wspiera @partymap, Wydarzenie znajdziesz także w aplikacji @partymap itp. Właściwe oznaczenie skutkuje pojawieniem się w treści wydarzenia klikalnego linku do profilu PartyMap w postaci PartyMap - imprezy, koncerty, wydarzenia. Po oznaczeniu profilu PartyMap w treści wydarzenia skorzystaj z tego formularza celem aktualizacji treści wydarzenia w naszych bazach co jest niezbędne w celu uruchomienia darmowej promocji. Aktualizacja w aplikacji może potrwać do kilkudziesięciu minut.

Promuj dodane wydarzenie wśród użytkowników PartyMap. Informacja o wydarzeniu zostanie wyróżniona i dotrze do ponad 40 tysięcy naszych użytkowników. Wydarzenie będzie promowane w aplikacji mobilnej PartyMap oraz na stronie https://PartyMap.pl.

Aby możliwa była promocja wydarzenia w aplikacji najpierw dodaj wydarzenie poprzez formularz dodawania wydarzeń i w drugim kroku określ jego kategorię oraz lokalizację. Wraz z potwierdzeniem dodania wydarzenia pojawią się odnośniki umożliwiające promocję wydarzenia.


© Copyright PartyMap.PL 2015-2017

Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka Cookies |