Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście
Warsztat Energia Życia - Zakochaj się w Życiu - głos dźwięk ruch
Warsztat
0
CUD Grochów - Studio Rozwoju i Edukacji
Osowska 84a, Warszawa
 11:00
 08/12
Szczegóły wydarzenia
ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU.
POCZUJ PULSUJĄCE W CIELE ŻYCIE, ODZYSKAJ WITALNOŚĆ I NATURALNĄ SWOBODĘ – ENERGIĘ ŻYCIA :)

ENERGIA ŻYCIA - ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU to warsztat energetyzujący z użyciem instrumentów o naturalnych wibracjach na których gramy wspólnie, poruszamy się naturalnie i uwalniamy głos. Puszczają blokady fizyczne, emocjonalne i mentalne. Zwiększa się swoboda i zakres ruchu oraz wzrasta naturalność i spontaniczność. Energia zaczyna płynąć pełniej i swobodniej.

ODDECH i GŁOS: Budzimy pełny oddech i uwalniamy głosem naturalną ekspresję emocji. Rozwibrowujemy ciało, dotleniamy, pobudzamy, energetyzujemy i rozpuszczamy blokady fizyczne, emocjonalne i mentalne poprzez oddech i wibracje głosu. Intonujemy, nucimy, improwizujemy i bawimy się głosem oraz poznajemy i odkrywamy jego możliwości.

RUCH I EKSPRESJA: Zakorzeniamy się w ciele aby potem połączyć się z przestrzenią w naturalnym, swobodnym ruchu. Tańczymy intuicyjnie wczuwając się w potrzeby ciała. Uziemiamy się aby za chwilę wznieść się na skrzydłach lekkości. Wzmacniamy, rozluźniamy, rozciągamy. Improwizujemy, uwalniamy spontaniczność i ekspresję ciała. Łączymy się z duchem życia, z oddechem, z ruchem, z wibracjami.

WIBRACJE I WYOBRAŹNIA: Regenerujemy się na poziomie komórkowym poprzez oddech, wibracje własnego głosu, wibracje instrumentów naturalnych, wyobraźnię i odczuwanie. Wspólnie gramy budząc uśpione twórcze możliwości i talenty. Pełna improwizacja pobudzająca wyobraźnię i synchronizację pracy mózgu :)

RALAKSACJA, KONTEMPLACJA I MEDYTACJA: Doświadczamy stanów poszerzonej świadomości, odmiennych stanów świadomości w falach beta, theta, alfa i delta. Oprócz aktywności także się relaksujemy, kontemplujemy i medytujemy w ruchu i w bezruchu, do wewnątrz i na zewnątrz, w ciszy i w hałasie, w rytmie i poza rytmem, z otwartymi i z zamkniętymi oczami... co jeszcze?
Każdy warsztat jest inny, zatem otwórz się na niespodzianki i dużo pracy poprzez twórczą dziecięcą zabawę w pełnym flow.

„Gdy duch wstępuje w ciało drży ono z podniecenia, skacze z entuzjazmu niczym potok spadający po zboczu góry lub porusza się płynnie jak rozlana po równinie głęboka rzeka” Aleksander Lowen

Musisz zrozumieć, że nic nie jest ważniejsze niż to jak czujesz się TERAZ. Twoje samopoczucie wskazuje bezpośrednio na poziom energii, zdrowia i witalności dokładnie w tym momencie. Zastanów się jak często łapiesz „dołki” mniejsze i większe i jak szybko z nich wychodzisz. Jak często coś cię boli i czujesz osłabienie? Przypatrz się swoim emocjom i odczuciom w ciągu dnia czy jest w tobie więcej przemęczenia czy naturalnej radości życia. Jeśli z trudem przychodzi Ci wstać rano z łóżka to ten warsztat jest dla Ciebie. Jeśli masz trudności z zaśnięciem, albo rano budzisz się zmęczony po przespanej nocy to znak, że towarzyszą Ci zbyt duże napięcia w ciele.
Zdrowie przejawia się we wdzięku ruchów ciała, swobody ekspresji, wdzięku, cielesnym blasku i promieniowaniu radością i gracją. Aby odzyskać utracone zdrowie potrzeba sporo wysiłku i pracy nad sobą i ze sobą, nikt nie zrobi tego za nas może nas jedynie wspierać. Lepiej dbać o zdrowie za wczasu wsłuchując się w jego potrzeby i dbając o zdrowe nawyki. Poszerzanie świadomości to podstawowe zadanie aby pełniej wsłuchiwać się w odczucia ciało oraz żyć w zgodzie z naturą i jej rytmami.

Pierwszy krok do odzyskania energii życia to uwolnienie napięć, oczyszczenie ciała z hormonów stresu, zanieczyszczeń środowiska, rozluźnienie i regeneracja. Drugi krok to wyciszenie rozgadanego umysłu w medytacji w ruchu i w bezruchu.
Cały warsztat to spotkanie ze sobą, ze swoim ciałem, głosem i wibracjami. Przestrzeń gdzie jesteś tylko dla siebie i ze sobą. W trakcie warsztatu wsłuchujesz się w potrzeby ciała, w emocje i potrzeby swojego wewnętrznego dziecka i podążasz za nimi. Nasze praktyki są propozycją, a ty w tym czasie jesteś w pełnej świadomości potrzeb płynących z ciała.
Intuicyjnie uwalniasz ciało, medytujesz, relaksujesz się, uwalniasz głos bez słów, grasz na instrumentach, rysujesz lub piszesz. Cała praktyka to uwalnianie ciała z napięć i ograniczeń, odzyskanie świadomości ciała i pełna ekspresja siebie. Improwizacja, naturalność i spontaniczność aby wyrazić siebie i uwolnić ekspresję. Dużo ruchu, naturalności, śmiechu, humoru, a także krzyków i płaczu. Łzy wzruszenia i łzy radości to u nas naturalne oczyszczanie emocji.

DZIAŁANIE NATURALNYCH WIBRACJI: Naturalne wibracje oczyszczają i harmonizują ciało na poziomie komórkowym wspierając szybkie uwolnienie z pamięci komórkowej i mięśniowej blokad emocjonalnych i myślowych. Przypominamy sobie doświadczenia trudne i zauważamy siebie i nasze emocje, zmieniamy perspektywę aby dłużej nie winić siebie za błędy. Przypominamy sobie doświadczenia piękne i zauważamy siebie i nasze uczucia. Wibracje kierują nas do źródła do ciała, do serca, do spotkania z emocjami i uczuciami. Uwalniamy napięcia aby łatwo wyrażać swoje pragnienia i lęki. Zaczynamy być prawdziwi i szczerzy sami ze sobą.
Praca z oddechem i uwalnianiem głosu czyli własnej wewnętrznej wibracji regeneruje organizm i pobudza energię wewnętrzną. Ruch ciała i naturalna ekspresja pogłębiają uwalnianie napięć i swobodnego przepływu energii w ciele. Uwolnione ciało to nowa jakość życia i wzrost kreatywności oraz twórczego potencjału i wyobraźni. Wszystko jest procesem zatem każdy w swoim tempie doświadcza własnego rozwoju ścieżki jaką wybrał. Pojawiają się inspiracje, pomysły na zmiany w życiu, kreatywne rozwiązania dla problemów, sposoby na niezdrowe nawyki i zachowania. Transformacja przyspiesza na tyle na ile jesteś gotowy, odważny, zainspirowany, na ile sobie pozwolisz i na ile masz determinacji i wierzysz, że zmiana jest możliwa, a nawet konieczna :)

Niech czas i rzeczywistość wokół na chwilę przestanie istnieć. Zamknij oczy. Wejdź do wewnątrz, połącz się ze źródłem życia, z sercem które wybija rytm życia. Rozwibruj uczucia w ciele, obudź wyobraźnię, poczuj siebie, poczuj swoje ciało i usłysz piękny umysł, usłysz piękny głos. Wyraź dźwięki, które drzemią w Tobie. Uwolnij swój głos, poczuj swój głos, pokochaj swój głos. Niech ciało uwolni głos, niech głos uwolni ciało.
Zacznij poruszać uczucia, oddychaj, poczuj emocje, wyraź emocje. Wdech - napełnij się życiem, Wydech - uwolnij ekspresję ciała. Wsłuchaj się w ciało, niech ciało zacznie się poruszać. Zrób swój ruch, zacznij taniec życia. Zobacz dźwięki, usłysz kolory, smakuj zapachy, poczuj przestrzeń, rozluźnij ciało. Poczuj wibracje, wpuść światło, napełnij się powietrzem, obudź wodę i ogień w ciele połącz się z ziemią, połącz się z promieniami słońca, poczuj ciepło miłości, stań się jednym z przestrzenią, połącz się z życiem. Oddychaj niebem, oddychaj ziemią, oddychaj życiem. Wyraź swoje życie w rytmie serca i melodii dźwięków przepełniających duszę i ciało.
Życie jest cudem, ty jesteś cudem kiedy stajesz się jednym z życiem.

Ciało to samo podtrzymujący się system energetyczny połączony ze środowiskiem i jego praca jest uzależniona od warunków naturalnych w jakich przebywa. Życie w mieście jest środowiskiem wymagającym wzmożonej pracy całego układu i dlatego potrzebujemy większej przestrzeni i czasu dla regeneracji. Stąd nasz warsztat i chęć podzielenia się naszymi praktykami wspomagania energetyki ciała i czasu każdego dnia na odnowę i regenerację.
Oddech, woda, słońce i kontakt z naturą to naturalne źródła energii, jednak kiedy ciało jest spięte przyjmuje jedynie niewielką dawkę i szybko ją tracimy powracając do codziennego życia i zapominając o potrzebach ciała.
Będziemy uwalniać napięcia z ciała z zastosowaniem wibracji naturalnych instrumentów, własnego głosu, ruchu ciała, oddechu, medytacji, relaksacji, wyobraźni, pisania i rysowania intuicyjnego.
Zaczniemy uwalniać ciało z napięć nagromadzonych poprzez trudne doświadczenia życiowe. Krzyk, płacz, jęczenie, śpiewanie, wyskakanie, wytupanie, rozciąganie, kołysanie, turlanie, raczkowanie, rozluźnienie i pełne zrelaksowanie ...

CZEGO DOŚWIADCZYSZ
- poczujesz energię w ciele, fale, pulsację, rytm, ciarki, gęcią skórkę i wszechogarniającą przyjemność
- fal oddechu - oczyszczającego, uwalniającego, uspakajającego, rozbudzającego i energetyzującego,
- masażu wibracjami własnego głosu - oczyszczającego, rozluźniającego i pobudzającego uczucia, energetyzującego ciało
- masażu wibracjami instrumentów naturalnych – energii wibracji działającej na każdą komórkę ciała, na odczucia i wyobraźnię
- wyobraźni pobudzającej układ nerwowy do odczuwania przyjemności i ciała do ruchu,
- aktywności uwalniające napięcia i pobudzająca odnowę,
- regenerującego relaksu i przyjemności medytacji,
- naturalnej świadomej ekspresji ciała,
- pisania i rysowania intuicyjnego

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS WARSZTATU?
- pobudzania, oczyszczenia i równowagi energetycznej w ciele: układów nerwowego, hormonalnego, krwionośnego, oddechowego i metabolicznego,
- rozluźniania napięć mięśniowych-emocjonalnych ograniczających ruch, wolności ekspresji i wyrażania siebie,
- uwalniania wypartych emocji i pobudzania odczuć przyjemności,
rozbudzania witalności i przepływu energii w ciele,
- korzystania z obrazów mentalnych połączonych ze świadomością ciała, wyobraźni i wizji połączonych ze zmysłami i stymulacją układu nerwowego,
- otwarcia kanałów i centr energetycznych, którymi ciało pobiera wszechobecną energię życia,

Naturalne ciało to ciało w którym ruch, uczucie i myśl łączą się wyrażając pełnię naturalnego wdzięku. Zdrowy duch w zdrowym ciele. Odnajdując głęboko ukryte w podświadomości odpowiedzi na poniższe pytania dotrzemy do wypartych marzeń, celu i sensu życia: Dlaczego nie cieszę się życiem? Dlaczego nie kocham siebie? Dlaczego nie robię tego co kocham robić? Czego się boję?
Odpowiedzi nie przyjdą od razu, umysł już teraz racjonalizuje i sabotuje te pytania wypierając prawdziwe odpowiedzi, w tym jest doskonały, bo tak został nauczony w procesie programowania masowego społeczeństwa. Dotrzemy do prawdy, zauważymy siebie i zaczniemy stawać się tym kim jesteśmy naprawdę – wielowymiarową istotą połączoną z duchem życia.

Warsztat ENERGIA ŻYCIA powstał na bazie naszych doświadczeń i pracy z ludźmi w odzyskiwaniu uczucia przyjemności życia i świadomości ciała przy wychodzeniu z chorób, depresji, apatii, zniechęcenia, przemęczenia, braku celu i sensu życia. Prowadzimy go aby podzielić się naszymi praktykami uwalniania napięć, stresów, ograniczających przekonań i swobodnego przepływu energii życia - powrotu do harmonii i równowagi wewnętrznej. Życie nie zawsze jest łatwe lecz jeśli za długo zmuszamy i popychamy ciało do pracy siłą woli, dynamika ciała zostaje poważnie zakłócona, ciało traci możliwości regeneracji i osłabione narażone jest na choroby. W takim stanie nasze myśli są coraz ciemniejsze i spadamy spiralą w dół.

Praktykę prowadzimy aby odzyskać i pogłębiać świadomość ciała, oddechu, głosu, wibracji, ruchu, regeneracji – uwalniamy stare i przyjmujemy nowe. Pobudzamy energię czyli ducha napełniającego życiem.
Łączymy umysł z ciałem, myśli z uczuciami, siłę z miłością, energię ziemi i nieba, męski i żeński aspekt życia czyli materię i ducha.
W codziennym zabieganiu zapominamy jak cudownie stwarzane jest nasze ciało od poczęcia, jak się rozwija i ewoluuje i jakie naturalne moce regeneracji w nim drzemią.

Kładziemy nacisk na pracę z pełną świadomością ciała, oddechu, głosu i wyobraźni w ruchu i w rozluźnieniu – budzimy emocje aby uwolnić je w sposób kontrolowany i rozbudzamy uczucia, którymi chcemy kierować się na codzień. Uczucia i emocje są siłą napędową naszych działań to energie życia wypełniająca całe nasze ciało. Od stanu naszej wewnętrznej energii zależą nasze myśli i odczucia jakie wzbudzają w ciele, a te przekładają się na nasz ruch i zachowania.
Ciało jest bardziej wymowne i szczere niż nasze werbalne racjonalne deklaracje. Musimy tchnąć życie (oddech) w nasze ciało, pobudzić ruch, przyjemność wewnętrznych doznań, poczuć energię i wibrację życia w ciele.

Smutek to postawa ciała tak jak każda inna emocja i uczucie. W ciele możemy wyczytać wszystko i poprzez ciało możemy zmieniać samopoczucie i powracać do radości życia. Zatem zamienimy depresję na ekspresję :)
Wyrazimy w sposób kontrolowany swoje negatywne myśli i emocje, aby odkryć jaka moc kryje się w nich. Emocje wskazują na nasze pragnienia i lęki, na to czego chcemy i nie chcemy i przyciągamy zarówno jedno jak i drugie aby zauważyć siebie. Niewyrażone emocje są niemym krzykiem ciała, które cierpi i komunikuje to w formie odczuć bólu. Ciało jest jak dziecko, któremu kazano być grzecznym, nie płakać, nie krzyczeć i nie biegać tylko usiąść w ławce i pokornie słuchać i wypełniać nakazy i zakazy. Jedni z nas się poddali inni buntują się bezskutecznie. Zabrano nam możliwość twórczego myślenia, zabawy, samodzielnego odkrywania i decydowania o swoim życiu. Zatroszczymy się sami o siebie, o swoje wewnętrzne dziecko i staniemy się dla siebie kochającymi rodzicami.

Podróż w przeszłość do dzieciństwa jest najważniejszą jaką musimy odbyć aby przypomnieć sobie po co tu przyszliśmy na ziemię i zacząć to realizować jako dorośli. Naszą misją jest lepszy świat gdzie ewolucja i doskonalenie się człowieka oraz dbanie o życie i zdrowie jest podstawą.
Powrócimy do dzieciństwa aby odnaleźć skarby, które tam zakopaliśmy na lepsze czasy. Przypomnimy sobie nasze dziecięce marzenia i świat wyobraźni do którego mieliśmy nielimitowany dostęp. Uwolnimy ból utraconej miłości, bliskości i przyjemności.

Jako dzieci dobrze pamiętaliśmy po co i z jakimi talentami przyszliśmy tu na ziemię. Odzyskamy to co zostało nam odebrane przez programowanie masowego społeczeństwa. Chodzi o to aby zaopiekować się sobą i zacząć robić to co kochamy bez sztucznego motywowania się do tego co powinno się robić, bo taki jest świat. Nikt nie zmieni twojego świata za ciebie – tylko ty możesz to zrobić.

Nasze ciało jest jak dziecko o którym zapomnieliśmy i poganiając je bacikiem za marchewką w dalekiej przyszłości zaczyna się buntować, emocjonować, płakać, boleć i chorować. Kiedy ból jest zbyt wielki upada w chorobie, bo tylko tak może skutecznie zakomunikować, że dalej nie idzie. Ciało ucieka w chorobę, kiedy umysł wciąż pogania do kolejnego celu, kolejnego sukcesu i wszystkiego co zewnętrznie nie jest ciału zupełnie potrzebne. Umysł, pogrążony w iluzjach bycia kimś, posiadania czegoś, rywalizowania i osiągania kolejnych trofeum jest jak władca wyzyskujący swoich poddanych.
Ciało potrzebuje miłości, równowagi, przyjemności, regeneracji, ulubionej aktywności fizycznej, zabawy, muzyki, tańca, śpiewu i wolności ekspresji w pracy, którą kocha i która ma głęboki sens dla życia.

Rozwijamy nasze umysły (nauka i technologia), rozwijamy się duchowo (religia i wyobraźnia), a zapominamy o ciele, które łączy w sobie materię i ducha. Duch i ciało to jedno i do tego połączenia każdy z nas dochodzi aby w równowadze się rozwijać i doskonalić. Ciało nie jest maszyną i buntuje się komunikując się poprzez uczucia, emocje, ból, a w ostateczności chorobę. Choroba to naturalna, asertywna informacja ciała – dalej nie idę ;) co z tym zrobimy od tego zależy czy choroba postępuje czy też powracamy do zdrowia i witalności.
Dobre samopoczucie to podstawa na której budujesz swój dobrostan i dobrobyt - dlatego tak ważne jest aby podnosić energię życia w każdym momencie. Twórcze myśli, kreatywność i dobre samopoczucie zawsze idą w parze dlatego od energetyki ciała i stanu uczuć zależą twoje myśli i emocje, a to przekłada się bezpośrednio na to co robisz i jak to robisz. Każdemu zależy na tym aby robić to co kocha i odczuwać naturalną przyjemność. To natomiast zależy od dotarcia do swoich najgłębszych marzeń i realizacji sensu życia.

Zobacz co o Warsztacie Enrgia Życia piszą jego uczestnicy:
https://www.wibracjamilosci.pl/warsztaty-i-ceremonie/energia-zycia/

INSTRUMENTY NATURALNE NA KTÓRYCH GRAMY:
gongi tybetańskie, chiński gong fen, gong brazylijski, komplet czakralnych dźwiękowych mis kryształowych, śpiewająca piramida kryształowa, zestaw dźwiękowych misy tybetańskich, tingsze, kije deszczowe, bęben oceaniczny, bębny szamańskie, bębny djembe, grzechotki, didgeridoo, shruti, kamertony anielskie, Tank Drum Zenko Harmony, Zestaw dzwonków Koshi 4 żywioły, dzwoneczki Chimes z brązu, kalimba Twin, rury dźwiękowe, kamertony terapeutyczne.

CENA PROMOCYJNA !!!
Bilet pojedynczy - 149 zł przy ZAKUPie INTERNETOWYm
zamiast ceny regularnej 199 zł obowiązującej w dniu warsztatu.
Oszczędzasz 50 zł !!!

REZERWACJA MIEJSCA:
Ilość miejsc jest ograniczona - DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT!
Rezerwacja Twojego miejsca jest automatyczna po dokonaniu płatności tutaj:
https://www.wibracjamilosci.pl/sklep/warsztaty-i-ceremonie/warsztaty-energia-zycia/

LOKALIZACJA Warsztatu:
CUD GROCHÓW - Studio Rozwoju i Edukacji, ul. Osowska 84a
04-351 Warszawa (Grochów), okolice ronda Wiatraczna
Prosimy przyjdź 15 minut przed godziną 11:00.

CO ZABRAĆ?
Zabierz ze sobą luźne i wygodne ubranie, karimatę, butelkę wody do picia i swój ulubiony notes.

Prowadzący: Asia Orłowska i Alek Sabuda

KONTAKT:
e-mail: info@wibracjamilosci.pl
tel. 606 699 000 lub za pośrednictwem Facebook'a

Serdecznie Cię zapraszamy :)
Zobacz także inne wydarzenia z Warszawy
Warsztat Energia Życia - Zakochaj się w Życiu - głos dźwięk ruch
Warsztat
0
CUD Grochów - Studio Rozwoju i Edukacji
Osowska 84a, Warszawa
 11:00
 08/12
Szczegóły wydarzenia
ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU.
POCZUJ PULSUJĄCE W CIELE ŻYCIE, ODZYSKAJ WITALNOŚĆ I NATURALNĄ SWOBODĘ – ENERGIĘ ŻYCIA :)

ENERGIA ŻYCIA - ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU to warsztat energetyzujący z użyciem instrumentów o naturalnych wibracjach na których gramy wspólnie, poruszamy się naturalnie i uwalniamy głos. Puszczają blokady fizyczne, emocjonalne i mentalne. Zwiększa się swoboda i zakres ruchu oraz wzrasta naturalność i spontaniczność. Energia zaczyna płynąć pełniej i swobodniej.

ODDECH i GŁOS: Budzimy pełny oddech i uwalniamy głosem naturalną ekspresję emocji. Rozwibrowujemy ciało, dotleniamy, pobudzamy, energetyzujemy i rozpuszczamy blokady fizyczne, emocjonalne i mentalne poprzez oddech i wibracje głosu. Intonujemy, nucimy, improwizujemy i bawimy się głosem oraz poznajemy i odkrywamy jego możliwości.

RUCH I EKSPRESJA: Zakorzeniamy się w ciele aby potem połączyć się z przestrzenią w naturalnym, swobodnym ruchu. Tańczymy intuicyjnie wczuwając się w potrzeby ciała. Uziemiamy się aby za chwilę wznieść się na skrzydłach lekkości. Wzmacniamy, rozluźniamy, rozciągamy. Improwizujemy, uwalniamy spontaniczność i ekspresję ciała. Łączymy się z duchem życia, z oddechem, z ruchem, z wibracjami.

WIBRACJE I WYOBRAŹNIA: Regenerujemy się na poziomie komórkowym poprzez oddech, wibracje własnego głosu, wibracje instrumentów naturalnych, wyobraźnię i odczuwanie. Wspólnie gramy budząc uśpione twórcze możliwości i talenty. Pełna improwizacja pobudzająca wyobraźnię i synchronizację pracy mózgu :)

RALAKSACJA, KONTEMPLACJA I MEDYTACJA: Doświadczamy stanów poszerzonej świadomości, odmiennych stanów świadomości w falach beta, theta, alfa i delta. Oprócz aktywności także się relaksujemy, kontemplujemy i medytujemy w ruchu i w bezruchu, do wewnątrz i na zewnątrz, w ciszy i w hałasie, w rytmie i poza rytmem, z otwartymi i z zamkniętymi oczami... co jeszcze?
Każdy warsztat jest inny, zatem otwórz się na niespodzianki i dużo pracy poprzez twórczą dziecięcą zabawę w pełnym flow.

„Gdy duch wstępuje w ciało drży ono z podniecenia, skacze z entuzjazmu niczym potok spadający po zboczu góry lub porusza się płynnie jak rozlana po równinie głęboka rzeka” Aleksander Lowen

Musisz zrozumieć, że nic nie jest ważniejsze niż to jak czujesz się TERAZ. Twoje samopoczucie wskazuje bezpośrednio na poziom energii, zdrowia i witalności dokładnie w tym momencie. Zastanów się jak często łapiesz „dołki” mniejsze i większe i jak szybko z nich wychodzisz. Jak często coś cię boli i czujesz osłabienie? Przypatrz się swoim emocjom i odczuciom w ciągu dnia czy jest w tobie więcej przemęczenia czy naturalnej radości życia. Jeśli z trudem przychodzi Ci wstać rano z łóżka to ten warsztat jest dla Ciebie. Jeśli masz trudności z zaśnięciem, albo rano budzisz się zmęczony po przespanej nocy to znak, że towarzyszą Ci zbyt duże napięcia w ciele.
Zdrowie przejawia się we wdzięku ruchów ciała, swobody ekspresji, wdzięku, cielesnym blasku i promieniowaniu radością i gracją. Aby odzyskać utracone zdrowie potrzeba sporo wysiłku i pracy nad sobą i ze sobą, nikt nie zrobi tego za nas może nas jedynie wspierać. Lepiej dbać o zdrowie za wczasu wsłuchując się w jego potrzeby i dbając o zdrowe nawyki. Poszerzanie świadomości to podstawowe zadanie aby pełniej wsłuchiwać się w odczucia ciało oraz żyć w zgodzie z naturą i jej rytmami.

Pierwszy krok do odzyskania energii życia to uwolnienie napięć, oczyszczenie ciała z hormonów stresu, zanieczyszczeń środowiska, rozluźnienie i regeneracja. Drugi krok to wyciszenie rozgadanego umysłu w medytacji w ruchu i w bezruchu.
Cały warsztat to spotkanie ze sobą, ze swoim ciałem, głosem i wibracjami. Przestrzeń gdzie jesteś tylko dla siebie i ze sobą. W trakcie warsztatu wsłuchujesz się w potrzeby ciała, w emocje i potrzeby swojego wewnętrznego dziecka i podążasz za nimi. Nasze praktyki są propozycją, a ty w tym czasie jesteś w pełnej świadomości potrzeb płynących z ciała.
Intuicyjnie uwalniasz ciało, medytujesz, relaksujesz się, uwalniasz głos bez słów, grasz na instrumentach, rysujesz lub piszesz. Cała praktyka to uwalnianie ciała z napięć i ograniczeń, odzyskanie świadomości ciała i pełna ekspresja siebie. Improwizacja, naturalność i spontaniczność aby wyrazić siebie i uwolnić ekspresję. Dużo ruchu, naturalności, śmiechu, humoru, a także krzyków i płaczu. Łzy wzruszenia i łzy radości to u nas naturalne oczyszczanie emocji.

DZIAŁANIE NATURALNYCH WIBRACJI: Naturalne wibracje oczyszczają i harmonizują ciało na poziomie komórkowym wspierając szybkie uwolnienie z pamięci komórkowej i mięśniowej blokad emocjonalnych i myślowych. Przypominamy sobie doświadczenia trudne i zauważamy siebie i nasze emocje, zmieniamy perspektywę aby dłużej nie winić siebie za błędy. Przypominamy sobie doświadczenia piękne i zauważamy siebie i nasze uczucia. Wibracje kierują nas do źródła do ciała, do serca, do spotkania z emocjami i uczuciami. Uwalniamy napięcia aby łatwo wyrażać swoje pragnienia i lęki. Zaczynamy być prawdziwi i szczerzy sami ze sobą.
Praca z oddechem i uwalnianiem głosu czyli własnej wewnętrznej wibracji regeneruje organizm i pobudza energię wewnętrzną. Ruch ciała i naturalna ekspresja pogłębiają uwalnianie napięć i swobodnego przepływu energii w ciele. Uwolnione ciało to nowa jakość życia i wzrost kreatywności oraz twórczego potencjału i wyobraźni. Wszystko jest procesem zatem każdy w swoim tempie doświadcza własnego rozwoju ścieżki jaką wybrał. Pojawiają się inspiracje, pomysły na zmiany w życiu, kreatywne rozwiązania dla problemów, sposoby na niezdrowe nawyki i zachowania. Transformacja przyspiesza na tyle na ile jesteś gotowy, odważny, zainspirowany, na ile sobie pozwolisz i na ile masz determinacji i wierzysz, że zmiana jest możliwa, a nawet konieczna :)

Niech czas i rzeczywistość wokół na chwilę przestanie istnieć. Zamknij oczy. Wejdź do wewnątrz, połącz się ze źródłem życia, z sercem które wybija rytm życia. Rozwibruj uczucia w ciele, obudź wyobraźnię, poczuj siebie, poczuj swoje ciało i usłysz piękny umysł, usłysz piękny głos. Wyraź dźwięki, które drzemią w Tobie. Uwolnij swój głos, poczuj swój głos, pokochaj swój głos. Niech ciało uwolni głos, niech głos uwolni ciało.
Zacznij poruszać uczucia, oddychaj, poczuj emocje, wyraź emocje. Wdech - napełnij się życiem, Wydech - uwolnij ekspresję ciała. Wsłuchaj się w ciało, niech ciało zacznie się poruszać. Zrób swój ruch, zacznij taniec życia. Zobacz dźwięki, usłysz kolory, smakuj zapachy, poczuj przestrzeń, rozluźnij ciało. Poczuj wibracje, wpuść światło, napełnij się powietrzem, obudź wodę i ogień w ciele połącz się z ziemią, połącz się z promieniami słońca, poczuj ciepło miłości, stań się jednym z przestrzenią, połącz się z życiem. Oddychaj niebem, oddychaj ziemią, oddychaj życiem. Wyraź swoje życie w rytmie serca i melodii dźwięków przepełniających duszę i ciało.
Życie jest cudem, ty jesteś cudem kiedy stajesz się jednym z życiem.

Ciało to samo podtrzymujący się system energetyczny połączony ze środowiskiem i jego praca jest uzależniona od warunków naturalnych w jakich przebywa. Życie w mieście jest środowiskiem wymagającym wzmożonej pracy całego układu i dlatego potrzebujemy większej przestrzeni i czasu dla regeneracji. Stąd nasz warsztat i chęć podzielenia się naszymi praktykami wspomagania energetyki ciała i czasu każdego dnia na odnowę i regenerację.
Oddech, woda, słońce i kontakt z naturą to naturalne źródła energii, jednak kiedy ciało jest spięte przyjmuje jedynie niewielką dawkę i szybko ją tracimy powracając do codziennego życia i zapominając o potrzebach ciała.
Będziemy uwalniać napięcia z ciała z zastosowaniem wibracji naturalnych instrumentów, własnego głosu, ruchu ciała, oddechu, medytacji, relaksacji, wyobraźni, pisania i rysowania intuicyjnego.
Zaczniemy uwalniać ciało z napięć nagromadzonych poprzez trudne doświadczenia życiowe. Krzyk, płacz, jęczenie, śpiewanie, wyskakanie, wytupanie, rozciąganie, kołysanie, turlanie, raczkowanie, rozluźnienie i pełne zrelaksowanie ...

CZEGO DOŚWIADCZYSZ
- poczujesz energię w ciele, fale, pulsację, rytm, ciarki, gęcią skórkę i wszechogarniającą przyjemność
- fal oddechu - oczyszczającego, uwalniającego, uspakajającego, rozbudzającego i energetyzującego,
- masażu wibracjami własnego głosu - oczyszczającego, rozluźniającego i pobudzającego uczucia, energetyzującego ciało
- masażu wibracjami instrumentów naturalnych – energii wibracji działającej na każdą komórkę ciała, na odczucia i wyobraźnię
- wyobraźni pobudzającej układ nerwowy do odczuwania przyjemności i ciała do ruchu,
- aktywności uwalniające napięcia i pobudzająca odnowę,
- regenerującego relaksu i przyjemności medytacji,
- naturalnej świadomej ekspresji ciała,
- pisania i rysowania intuicyjnego

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS WARSZTATU?
- pobudzania, oczyszczenia i równowagi energetycznej w ciele: układów nerwowego, hormonalnego, krwionośnego, oddechowego i metabolicznego,
- rozluźniania napięć mięśniowych-emocjonalnych ograniczających ruch, wolności ekspresji i wyrażania siebie,
- uwalniania wypartych emocji i pobudzania odczuć przyjemności,
rozbudzania witalności i przepływu energii w ciele,
- korzystania z obrazów mentalnych połączonych ze świadomością ciała, wyobraźni i wizji połączonych ze zmysłami i stymulacją układu nerwowego,
- otwarcia kanałów i centr energetycznych, którymi ciało pobiera wszechobecną energię życia,

Naturalne ciało to ciało w którym ruch, uczucie i myśl łączą się wyrażając pełnię naturalnego wdzięku. Zdrowy duch w zdrowym ciele. Odnajdując głęboko ukryte w podświadomości odpowiedzi na poniższe pytania dotrzemy do wypartych marzeń, celu i sensu życia: Dlaczego nie cieszę się życiem? Dlaczego nie kocham siebie? Dlaczego nie robię tego co kocham robić? Czego się boję?
Odpowiedzi nie przyjdą od razu, umysł już teraz racjonalizuje i sabotuje te pytania wypierając prawdziwe odpowiedzi, w tym jest doskonały, bo tak został nauczony w procesie programowania masowego społeczeństwa. Dotrzemy do prawdy, zauważymy siebie i zaczniemy stawać się tym kim jesteśmy naprawdę – wielowymiarową istotą połączoną z duchem życia.

Warsztat ENERGIA ŻYCIA powstał na bazie naszych doświadczeń i pracy z ludźmi w odzyskiwaniu uczucia przyjemności życia i świadomości ciała przy wychodzeniu z chorób, depresji, apatii, zniechęcenia, przemęczenia, braku celu i sensu życia. Prowadzimy go aby podzielić się naszymi praktykami uwalniania napięć, stresów, ograniczających przekonań i swobodnego przepływu energii życia - powrotu do harmonii i równowagi wewnętrznej. Życie nie zawsze jest łatwe lecz jeśli za długo zmuszamy i popychamy ciało do pracy siłą woli, dynamika ciała zostaje poważnie zakłócona, ciało traci możliwości regeneracji i osłabione narażone jest na choroby. W takim stanie nasze myśli są coraz ciemniejsze i spadamy spiralą w dół.

Praktykę prowadzimy aby odzyskać i pogłębiać świadomość ciała, oddechu, głosu, wibracji, ruchu, regeneracji – uwalniamy stare i przyjmujemy nowe. Pobudzamy energię czyli ducha napełniającego życiem.
Łączymy umysł z ciałem, myśli z uczuciami, siłę z miłością, energię ziemi i nieba, męski i żeński aspekt życia czyli materię i ducha.
W codziennym zabieganiu zapominamy jak cudownie stwarzane jest nasze ciało od poczęcia, jak się rozwija i ewoluuje i jakie naturalne moce regeneracji w nim drzemią.

Kładziemy nacisk na pracę z pełną świadomością ciała, oddechu, głosu i wyobraźni w ruchu i w rozluźnieniu – budzimy emocje aby uwolnić je w sposób kontrolowany i rozbudzamy uczucia, którymi chcemy kierować się na codzień. Uczucia i emocje są siłą napędową naszych działań to energie życia wypełniająca całe nasze ciało. Od stanu naszej wewnętrznej energii zależą nasze myśli i odczucia jakie wzbudzają w ciele, a te przekładają się na nasz ruch i zachowania.
Ciało jest bardziej wymowne i szczere niż nasze werbalne racjonalne deklaracje. Musimy tchnąć życie (oddech) w nasze ciało, pobudzić ruch, przyjemność wewnętrznych doznań, poczuć energię i wibrację życia w ciele.

Smutek to postawa ciała tak jak każda inna emocja i uczucie. W ciele możemy wyczytać wszystko i poprzez ciało możemy zmieniać samopoczucie i powracać do radości życia. Zatem zamienimy depresję na ekspresję :)
Wyrazimy w sposób kontrolowany swoje negatywne myśli i emocje, aby odkryć jaka moc kryje się w nich. Emocje wskazują na nasze pragnienia i lęki, na to czego chcemy i nie chcemy i przyciągamy zarówno jedno jak i drugie aby zauważyć siebie. Niewyrażone emocje są niemym krzykiem ciała, które cierpi i komunikuje to w formie odczuć bólu. Ciało jest jak dziecko, któremu kazano być grzecznym, nie płakać, nie krzyczeć i nie biegać tylko usiąść w ławce i pokornie słuchać i wypełniać nakazy i zakazy. Jedni z nas się poddali inni buntują się bezskutecznie. Zabrano nam możliwość twórczego myślenia, zabawy, samodzielnego odkrywania i decydowania o swoim życiu. Zatroszczymy się sami o siebie, o swoje wewnętrzne dziecko i staniemy się dla siebie kochającymi rodzicami.

Podróż w przeszłość do dzieciństwa jest najważniejszą jaką musimy odbyć aby przypomnieć sobie po co tu przyszliśmy na ziemię i zacząć to realizować jako dorośli. Naszą misją jest lepszy świat gdzie ewolucja i doskonalenie się człowieka oraz dbanie o życie i zdrowie jest podstawą.
Powrócimy do dzieciństwa aby odnaleźć skarby, które tam zakopaliśmy na lepsze czasy. Przypomnimy sobie nasze dziecięce marzenia i świat wyobraźni do którego mieliśmy nielimitowany dostęp. Uwolnimy ból utraconej miłości, bliskości i przyjemności.

Jako dzieci dobrze pamiętaliśmy po co i z jakimi talentami przyszliśmy tu na ziemię. Odzyskamy to co zostało nam odebrane przez programowanie masowego społeczeństwa. Chodzi o to aby zaopiekować się sobą i zacząć robić to co kochamy bez sztucznego motywowania się do tego co powinno się robić, bo taki jest świat. Nikt nie zmieni twojego świata za ciebie – tylko ty możesz to zrobić.

Nasze ciało jest jak dziecko o którym zapomnieliśmy i poganiając je bacikiem za marchewką w dalekiej przyszłości zaczyna się buntować, emocjonować, płakać, boleć i chorować. Kiedy ból jest zbyt wielki upada w chorobie, bo tylko tak może skutecznie zakomunikować, że dalej nie idzie. Ciało ucieka w chorobę, kiedy umysł wciąż pogania do kolejnego celu, kolejnego sukcesu i wszystkiego co zewnętrznie nie jest ciału zupełnie potrzebne. Umysł, pogrążony w iluzjach bycia kimś, posiadania czegoś, rywalizowania i osiągania kolejnych trofeum jest jak władca wyzyskujący swoich poddanych.
Ciało potrzebuje miłości, równowagi, przyjemności, regeneracji, ulubionej aktywności fizycznej, zabawy, muzyki, tańca, śpiewu i wolności ekspresji w pracy, którą kocha i która ma głęboki sens dla życia.

Rozwijamy nasze umysły (nauka i technologia), rozwijamy się duchowo (religia i wyobraźnia), a zapominamy o ciele, które łączy w sobie materię i ducha. Duch i ciało to jedno i do tego połączenia każdy z nas dochodzi aby w równowadze się rozwijać i doskonalić. Ciało nie jest maszyną i buntuje się komunikując się poprzez uczucia, emocje, ból, a w ostateczności chorobę. Choroba to naturalna, asertywna informacja ciała – dalej nie idę ;) co z tym zrobimy od tego zależy czy choroba postępuje czy też powracamy do zdrowia i witalności.
Dobre samopoczucie to podstawa na której budujesz swój dobrostan i dobrobyt - dlatego tak ważne jest aby podnosić energię życia w każdym momencie. Twórcze myśli, kreatywność i dobre samopoczucie zawsze idą w parze dlatego od energetyki ciała i stanu uczuć zależą twoje myśli i emocje, a to przekłada się bezpośrednio na to co robisz i jak to robisz. Każdemu zależy na tym aby robić to co kocha i odczuwać naturalną przyjemność. To natomiast zależy od dotarcia do swoich najgłębszych marzeń i realizacji sensu życia.

Zobacz co o Warsztacie Enrgia Życia piszą jego uczestnicy:
https://www.wibracjamilosci.pl/warsztaty-i-ceremonie/energia-zycia/

INSTRUMENTY NATURALNE NA KTÓRYCH GRAMY:
gongi tybetańskie, chiński gong fen, gong brazylijski, komplet czakralnych dźwiękowych mis kryształowych, śpiewająca piramida kryształowa, zestaw dźwiękowych misy tybetańskich, tingsze, kije deszczowe, bęben oceaniczny, bębny szamańskie, bębny djembe, grzechotki, didgeridoo, shruti, kamertony anielskie, Tank Drum Zenko Harmony, Zestaw dzwonków Koshi 4 żywioły, dzwoneczki Chimes z brązu, kalimba Twin, rury dźwiękowe, kamertony terapeutyczne.

CENA PROMOCYJNA !!!
Bilet pojedynczy - 149 zł przy ZAKUPie INTERNETOWYm
zamiast ceny regularnej 199 zł obowiązującej w dniu warsztatu.
Oszczędzasz 50 zł !!!

REZERWACJA MIEJSCA:
Ilość miejsc jest ograniczona - DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT!
Rezerwacja Twojego miejsca jest automatyczna po dokonaniu płatności tutaj:
https://www.wibracjamilosci.pl/sklep/warsztaty-i-ceremonie/warsztaty-energia-zycia/

LOKALIZACJA Warsztatu:
CUD GROCHÓW - Studio Rozwoju i Edukacji, ul. Osowska 84a
04-351 Warszawa (Grochów), okolice ronda Wiatraczna
Prosimy przyjdź 15 minut przed godziną 11:00.

CO ZABRAĆ?
Zabierz ze sobą luźne i wygodne ubranie, karimatę, butelkę wody do picia i swój ulubiony notes.

Prowadzący: Asia Orłowska i Alek Sabuda

KONTAKT:
e-mail: info@wibracjamilosci.pl
tel. 606 699 000 lub za pośrednictwem Facebook'a

Serdecznie Cię zapraszamy :)
Zobacz także inne wydarzenia z Warszawy