Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście
Całonocna Ceremonia Kakao z muzyką, ruchem i śpiewem - Warszawa
Warsztat
0
CUD Grochów - Studio Rozwoju i Edukacji
Osowska 84a, Warszawa
 20:00
 15/09
Szczegóły wydarzenia
Wibracja Miłości zaprasza na cudowne całonocne doświadczanie wibracji z napojem bogów – Ceremonialnym Kakao. To przestrzeń gdzie wszyscy gramy, uwalniamy pełny oddech, głos, wyobraźnię i ruch ciała w wibracjach dźwięków naturalnych instrumentów. To przede wszystkim czas i przestrzeń poza słowami gdzie ściągamy w swoim tempie zbroję zapisanych w naszym ciele ograniczających schematów mentalno-emocjonalno-ruchowych. To czas i przestrzeń poza oceną gdzie uwalniamy naturalną ekspresję i pokłady energii witalnej wcześniej zamkniętych w klatce ograniczeń. To czas powrotu do dzieciństwa i pozwolenia sobie na uczenie się samemu poprzez popełnianie błędów, fałszowanie, doświadczenie, upadanie i wstawanie aby iść dalej.

Na początek relaks, odpoczynek i regeneracja w dźwiękach muzyki wibracyjnej. Potem Kakao rozbudzi nasze serca, rozbudzi energię i rozpuści napięcia. Oddech pogłębi się i wyzwoli pokłady witalności skumulowane w codziennych napięciach ciała.

Kakao, które podajemy to CEREMONIALNE KAKAO z PERU, jest całkowicie naturalne, nieodłuszczone i zawiera bogactwo magnezu, chromu, wapnia, żelaza, zdrowych tłuszczów i wielu innych mikroelementów.
Ziarno kakaowca zawiera najwyższą dawkę antyoksydantów, a one chronią nas przed uszkodzeniem DNA, wirusami, rakiem, chorobami skóry, demencją. Wzmacnia organizm oraz oczyszcza z metali ciężkich i toksyn. Właściwości zdrowotne kakao docenili już Majowie i Aztekowie.
Dzięki zawartości tłuszczów dłużej pozostaje w naszym przełyku i układzie pokarmowym przenikając do całego organizmu i układu neurohormonalnego budząc energię w ciele i odczuwanie. Budzi samoświadomość i samodoświadczanie delikatnie zmieniając percepcję i pogłębiając doznania zmysłowe. Gorzki smak kakao pozwala dotrzeć do prawdziwej słodyczy naszych serc, jasności myśli i klarowności wizji. Poprawia humor uwalniając hormony szczęścia i podnosząc poziom witalności, radości i energii do życia. Rozbudza kreatywność, wyobraźnię, intuicję, a to wszystko wzmocnimy jeszcze naturalnymi wibracjami, oddechem, głosem i ruchem :)

„Gdy duch wstępuje w ciało drży ono z podniecenia, skacze z entuzjazmu niczym potok spadający po zboczu góry lub porusza się płynnie jak rozlana po równinie głęboka rzeka” Aleksander Lowen

Na Ceremonii zachęcamy do własnej naturalnej ekspresji, do odkrywania własnych sposobów na uwolnienie oddechu, głosu, ciała, wyobraźni i twórczych aspektów we wspólnej przestrzeni twórczej poza słowami. Jako prowadzący dbamy o bezpieczeństwo i jednocześnie uczestniczymy aktywnie w całym procesie służąc jako inspiracja jednocześnie zachęcając do wejścia we własny indywidualny proces i podążanie za naturalną - intuicyjną ekspresją ciała.

Z doświadczenia możemy powiedzieć, że w tej wolności i pozwoleniu na własne tzw. błędy, chaos i improwizacje powstają niepowtarzalne spektakle muzyki tworzonej na żywo ze śpiewem i tańcem improwizowanym. Uwalnia się nasz potencjał wcześniej nieznany i ekspresja jakiej wcześniej nie doświadczaliśmy i jakiej nie da się zaplanować. To czas kiedy pozbywamy się profesjonalizmu i perfekcjonizmu aby pozwolić sobie na doświadczenie czegoś nowego aby oswoić się z popełnianiem błędów, koślawymi ruchami i tzw. fałszowaniem. To czas kiedy przypominamy sobie nasze dziecięce sposoby na poznawanie świata bez przejmowania się czy robię coś „dobrze”. To także czas na obudzenie wyobraźni, którą utraciliśmy w świecie przeładowanym zewnętrznymi bodźcami i nadmiarem informacji. To czas kiedy rozluźniamy ciało i oddychamy głęboko aby witalna energia przepływała przez nas swobodnie i budziła nasze ciało do ruchu i uwalniała głos z każdym wydechem. To czas spotkania z oddechem i jego życiodajną energią poruszającą ciało do ruchu i umysł do kreatywnej wyobraźni pobudzającej twórczość i działanie z pasją.

Pomyśl o intencji z którą chcesz pobyć w tej przestrzeni, uwolnić, wyśpiewać, zagrać, wytańczyć, wykrzyczeć, wypłakać... Wzmocnimy nasze intencje wibracjami dźwięków instrumentów i głosu, obudzimy energię serca i wibracje głębokiego oddechu. Obudzimy wewnętrzne moce samouzdrawiania i udoskonalania ciała służące naszemu zdrowiu, witalności, rozwojowi i naturalnym procesom ewolucji. Wytańczymy nasze marzenia :) przejdziemy przez blokady stojące na drodze do realizacji intencji. Obudzimy wyobraźnię i skrywane marzenia, tchniemy życie w realizację naszych wizji.
Pootwieramy pokłady kreatywności i twórczych talentów zamkniętych w ograniczających przekonaniach i napiętych ciałach. Układ neurohormonalny zacznie iskrzyć wewnętrzną energią i rozbudzać życie, witalną energię w ciele gotową do działania z pasją.

Dużo naturalnego i spontanicznego ruchu dokładnie takiego jakiego potrzebuje twoje ciało. Dużo uwalniania głosu i puszczania blokujących przekonań. W tej przestrzeni łączą się i naturalnie uwalniają ruchy ciała i te wewnętrzne i zewnętrzne ruchy jakie odnaleźć można w tańcach z całego świata, medytacji, jodze, w terapii Lowena, TRE, zabawach dzieci, technikach oddechowych itp. - to niesamowite połączenie, które naturalnie budzi się w ciele i przestaje być techniką, a staje się naturalnym przepływem ruchu w ciele i poprzez ciało. Kiedy prawdziwie łączysz się i stajesz się jednym ze wszystkim wchodzisz we flow, w przepływ, który prowadzi poza słowami i technikami, poza ograniczającymi schematami umysłu i ciała.
Oczywiście jeśli zabraknie Ci sił lub będziesz chciał medytować w tej przestrzeni to jedna część sali jest z karimatami gdzie można medytować, położyć się, zrelaksować, odpocząć, pospać. To przestrzeń dla siebie i cała Ceremonia to poszukiwanie wewnętrznego przewodnika, cichego głosu, odczuwania, zmysłowego samodoświadczania i podążania w sobie i ze sobą i do siebie i od siebie i dla siebie ... ahhhhhh w końcu można odetchnąć i ruszać do życia :)

Uwolnij ciało, uwolnij oddech, uwolnij głos, uwolnij wyobraźnię, naturalną ekspresję ciała i przypomnij sobie swoje twórcze talenty. Pozwól sobie śpiewać tak jak śpiewasz kiedy nikt nie słucha, jak się poruszasz, jak tańczysz kiedy nikt nie patrzy, jak grasz kiedy grasz dla siebie. Oddychaj życiem i czuj przyjemność, całym sobą wyraź tą przyjemność. Wyraź siebie, pozwól by ciało, uczucia i wyobraźnia poprowadziły ruch i głos. Zrób to tylko dla siebie, niech to będzie twoja naturalna ekspresja ciała. Eksperymentuj, improwizuj, próbuj i ciesz się każdym błędem, każdym fałszem, każdym koślawym ruchem – stań się jak dziecko, ucz się życia po swojemu, baw się życiem i pozwalaj sobie robić to co kochasz. Pozwalaj sobie robić to o czym marzysz od dziecka i rób to tak jakby nikt nie patrzył i nie oceniał – rób to dla siebie i dla swojej przyjemności. Zauważ swoje wewnętrzne dziecko, przytul jego potrzeby i pragnienia, zobacz jego marzenia i lęki – zajmij się sobą i rób to co cię rozwija i o czym marzyłeś jako dziecko. Obudź miłość do siebie, a przez nią do świata wokół.

LECZNICZY WPŁYW WIBRACJI DŹWIĘKU:
- masaż wibracjami własnego głosu i instrumentów naturalnych to najdoskonalszy masaż dla całego organizmu na poziomie komórkowym, a nawet atomowym, molekularnym, kwantowym...
- komórki oczyszczają się z toksyn, odbudowują błony komórkowe i zwiększają potencjał elektromagnetyczny,
- masaż wibracyjny uwalnia ciało od stresu i puszczają blokady emocjonalno - energetyczne w meridianach,
- odbudowują się łańcuchy DNA i aktywuje się pamięć komórkowa, - pogłębiasz oddech przeponowy i zwiększa się poziom natlenienia krwi i całego organizmu,
- następuje poprawa układu odpornościowego, nerwowego i hormonalnego,
-następuje synchronizacja pracy mózgu, pojawiają się fale alfa, theta i delta,
- rozwijasz wyobraźnię, intuicję i kreatywność…

INSTRUMENTY NATURALNE NA KTÓRYCH ZAGRAMY:
gongi tybetańskie, chiński gong fen, gong brazylijski, komplet czakralnych dźwiękowych mis kryształowych, śpiewająca piramida kryształowa, zestaw dźwiękowych misy tybetańskich, tingsze, kije deszczowe, bęben oceaniczny, bębny szamańskie, bębny djembe, grzechotki, didgeridoo, shruti, kamertony anielskie, Tank Drum Zenko Harmony, Zestaw dzwonków Koshi 4 żywioły, dzwoneczki Chimes z brązu, kalimba Twin, rury dźwiękowe, kamertony terapeutyczne.

CENA PROMOCYJNA !!!
Bilet pojedynczy - 199 zł przy ZAKUPie INTERNETOWYm
zamiast ceny regularnej 249 zł obowiązującej w dniu ceremonii.
Oszczędzasz 50 zł !!!

REZERWACJA MIEJSCA:
Rezerwacja miejsca dzięki płatności, której dokonasz tutaj: https://www.wibracjamilosci.pl/sklep/warsztaty-i-ceremonie/calonocna-ceremonia-kakao-z-muzyka-tancem-spiewem/

Więcej informacji dotyczących Leczniczego działania Dźwięków Muzyki Wibracyjnej znajdziesz tutaj: https://www.wibracjamilosci.pl/warsztaty-i-ceremonie/lecznicze-dzwieki-muzyki-wibracyjnej/

LOKALIZACJA CEREMONII:
CUD Grochów - Studio Rozwoju i Edukacji, ul. Osowska 84a
04-351 Warszawa (Grochów), okolice Ronda Wiatraczna

CO ZABRAĆ?
Zabierz ze sobą wygodną matę, poduszkę, śpiwór lub ciepły koc oraz wodę do picia i coś na wspólne śniadanie jeżeli masz ochotę na nie :)
Prosimy przyjdź 10 minut przed godziną 20:00.

Prowadzący: Asia Orłowska, Alek Sabuda

Kontakt: e-mail: info@wibracjamilosci.pl
Asia Orłowska tel. 606 699 000 lub za pośrednictwem Facebook'a

Serdecznie zapraszamy :)
Zobacz także inne wydarzenia z Warszawy
Całonocna Ceremonia Kakao z muzyką, ruchem i śpiewem - Warszawa
Warsztat
0
CUD Grochów - Studio Rozwoju i Edukacji
Osowska 84a, Warszawa
 20:00
 15/09
Szczegóły wydarzenia
Wibracja Miłości zaprasza na cudowne całonocne doświadczanie wibracji z napojem bogów – Ceremonialnym Kakao. To przestrzeń gdzie wszyscy gramy, uwalniamy pełny oddech, głos, wyobraźnię i ruch ciała w wibracjach dźwięków naturalnych instrumentów. To przede wszystkim czas i przestrzeń poza słowami gdzie ściągamy w swoim tempie zbroję zapisanych w naszym ciele ograniczających schematów mentalno-emocjonalno-ruchowych. To czas i przestrzeń poza oceną gdzie uwalniamy naturalną ekspresję i pokłady energii witalnej wcześniej zamkniętych w klatce ograniczeń. To czas powrotu do dzieciństwa i pozwolenia sobie na uczenie się samemu poprzez popełnianie błędów, fałszowanie, doświadczenie, upadanie i wstawanie aby iść dalej.

Na początek relaks, odpoczynek i regeneracja w dźwiękach muzyki wibracyjnej. Potem Kakao rozbudzi nasze serca, rozbudzi energię i rozpuści napięcia. Oddech pogłębi się i wyzwoli pokłady witalności skumulowane w codziennych napięciach ciała.

Kakao, które podajemy to CEREMONIALNE KAKAO z PERU, jest całkowicie naturalne, nieodłuszczone i zawiera bogactwo magnezu, chromu, wapnia, żelaza, zdrowych tłuszczów i wielu innych mikroelementów.
Ziarno kakaowca zawiera najwyższą dawkę antyoksydantów, a one chronią nas przed uszkodzeniem DNA, wirusami, rakiem, chorobami skóry, demencją. Wzmacnia organizm oraz oczyszcza z metali ciężkich i toksyn. Właściwości zdrowotne kakao docenili już Majowie i Aztekowie.
Dzięki zawartości tłuszczów dłużej pozostaje w naszym przełyku i układzie pokarmowym przenikając do całego organizmu i układu neurohormonalnego budząc energię w ciele i odczuwanie. Budzi samoświadomość i samodoświadczanie delikatnie zmieniając percepcję i pogłębiając doznania zmysłowe. Gorzki smak kakao pozwala dotrzeć do prawdziwej słodyczy naszych serc, jasności myśli i klarowności wizji. Poprawia humor uwalniając hormony szczęścia i podnosząc poziom witalności, radości i energii do życia. Rozbudza kreatywność, wyobraźnię, intuicję, a to wszystko wzmocnimy jeszcze naturalnymi wibracjami, oddechem, głosem i ruchem :)

„Gdy duch wstępuje w ciało drży ono z podniecenia, skacze z entuzjazmu niczym potok spadający po zboczu góry lub porusza się płynnie jak rozlana po równinie głęboka rzeka” Aleksander Lowen

Na Ceremonii zachęcamy do własnej naturalnej ekspresji, do odkrywania własnych sposobów na uwolnienie oddechu, głosu, ciała, wyobraźni i twórczych aspektów we wspólnej przestrzeni twórczej poza słowami. Jako prowadzący dbamy o bezpieczeństwo i jednocześnie uczestniczymy aktywnie w całym procesie służąc jako inspiracja jednocześnie zachęcając do wejścia we własny indywidualny proces i podążanie za naturalną - intuicyjną ekspresją ciała.

Z doświadczenia możemy powiedzieć, że w tej wolności i pozwoleniu na własne tzw. błędy, chaos i improwizacje powstają niepowtarzalne spektakle muzyki tworzonej na żywo ze śpiewem i tańcem improwizowanym. Uwalnia się nasz potencjał wcześniej nieznany i ekspresja jakiej wcześniej nie doświadczaliśmy i jakiej nie da się zaplanować. To czas kiedy pozbywamy się profesjonalizmu i perfekcjonizmu aby pozwolić sobie na doświadczenie czegoś nowego aby oswoić się z popełnianiem błędów, koślawymi ruchami i tzw. fałszowaniem. To czas kiedy przypominamy sobie nasze dziecięce sposoby na poznawanie świata bez przejmowania się czy robię coś „dobrze”. To także czas na obudzenie wyobraźni, którą utraciliśmy w świecie przeładowanym zewnętrznymi bodźcami i nadmiarem informacji. To czas kiedy rozluźniamy ciało i oddychamy głęboko aby witalna energia przepływała przez nas swobodnie i budziła nasze ciało do ruchu i uwalniała głos z każdym wydechem. To czas spotkania z oddechem i jego życiodajną energią poruszającą ciało do ruchu i umysł do kreatywnej wyobraźni pobudzającej twórczość i działanie z pasją.

Pomyśl o intencji z którą chcesz pobyć w tej przestrzeni, uwolnić, wyśpiewać, zagrać, wytańczyć, wykrzyczeć, wypłakać... Wzmocnimy nasze intencje wibracjami dźwięków instrumentów i głosu, obudzimy energię serca i wibracje głębokiego oddechu. Obudzimy wewnętrzne moce samouzdrawiania i udoskonalania ciała służące naszemu zdrowiu, witalności, rozwojowi i naturalnym procesom ewolucji. Wytańczymy nasze marzenia :) przejdziemy przez blokady stojące na drodze do realizacji intencji. Obudzimy wyobraźnię i skrywane marzenia, tchniemy życie w realizację naszych wizji.
Pootwieramy pokłady kreatywności i twórczych talentów zamkniętych w ograniczających przekonaniach i napiętych ciałach. Układ neurohormonalny zacznie iskrzyć wewnętrzną energią i rozbudzać życie, witalną energię w ciele gotową do działania z pasją.

Dużo naturalnego i spontanicznego ruchu dokładnie takiego jakiego potrzebuje twoje ciało. Dużo uwalniania głosu i puszczania blokujących przekonań. W tej przestrzeni łączą się i naturalnie uwalniają ruchy ciała i te wewnętrzne i zewnętrzne ruchy jakie odnaleźć można w tańcach z całego świata, medytacji, jodze, w terapii Lowena, TRE, zabawach dzieci, technikach oddechowych itp. - to niesamowite połączenie, które naturalnie budzi się w ciele i przestaje być techniką, a staje się naturalnym przepływem ruchu w ciele i poprzez ciało. Kiedy prawdziwie łączysz się i stajesz się jednym ze wszystkim wchodzisz we flow, w przepływ, który prowadzi poza słowami i technikami, poza ograniczającymi schematami umysłu i ciała.
Oczywiście jeśli zabraknie Ci sił lub będziesz chciał medytować w tej przestrzeni to jedna część sali jest z karimatami gdzie można medytować, położyć się, zrelaksować, odpocząć, pospać. To przestrzeń dla siebie i cała Ceremonia to poszukiwanie wewnętrznego przewodnika, cichego głosu, odczuwania, zmysłowego samodoświadczania i podążania w sobie i ze sobą i do siebie i od siebie i dla siebie ... ahhhhhh w końcu można odetchnąć i ruszać do życia :)

Uwolnij ciało, uwolnij oddech, uwolnij głos, uwolnij wyobraźnię, naturalną ekspresję ciała i przypomnij sobie swoje twórcze talenty. Pozwól sobie śpiewać tak jak śpiewasz kiedy nikt nie słucha, jak się poruszasz, jak tańczysz kiedy nikt nie patrzy, jak grasz kiedy grasz dla siebie. Oddychaj życiem i czuj przyjemność, całym sobą wyraź tą przyjemność. Wyraź siebie, pozwól by ciało, uczucia i wyobraźnia poprowadziły ruch i głos. Zrób to tylko dla siebie, niech to będzie twoja naturalna ekspresja ciała. Eksperymentuj, improwizuj, próbuj i ciesz się każdym błędem, każdym fałszem, każdym koślawym ruchem – stań się jak dziecko, ucz się życia po swojemu, baw się życiem i pozwalaj sobie robić to co kochasz. Pozwalaj sobie robić to o czym marzysz od dziecka i rób to tak jakby nikt nie patrzył i nie oceniał – rób to dla siebie i dla swojej przyjemności. Zauważ swoje wewnętrzne dziecko, przytul jego potrzeby i pragnienia, zobacz jego marzenia i lęki – zajmij się sobą i rób to co cię rozwija i o czym marzyłeś jako dziecko. Obudź miłość do siebie, a przez nią do świata wokół.

LECZNICZY WPŁYW WIBRACJI DŹWIĘKU:
- masaż wibracjami własnego głosu i instrumentów naturalnych to najdoskonalszy masaż dla całego organizmu na poziomie komórkowym, a nawet atomowym, molekularnym, kwantowym...
- komórki oczyszczają się z toksyn, odbudowują błony komórkowe i zwiększają potencjał elektromagnetyczny,
- masaż wibracyjny uwalnia ciało od stresu i puszczają blokady emocjonalno - energetyczne w meridianach,
- odbudowują się łańcuchy DNA i aktywuje się pamięć komórkowa, - pogłębiasz oddech przeponowy i zwiększa się poziom natlenienia krwi i całego organizmu,
- następuje poprawa układu odpornościowego, nerwowego i hormonalnego,
-następuje synchronizacja pracy mózgu, pojawiają się fale alfa, theta i delta,
- rozwijasz wyobraźnię, intuicję i kreatywność…

INSTRUMENTY NATURALNE NA KTÓRYCH ZAGRAMY:
gongi tybetańskie, chiński gong fen, gong brazylijski, komplet czakralnych dźwiękowych mis kryształowych, śpiewająca piramida kryształowa, zestaw dźwiękowych misy tybetańskich, tingsze, kije deszczowe, bęben oceaniczny, bębny szamańskie, bębny djembe, grzechotki, didgeridoo, shruti, kamertony anielskie, Tank Drum Zenko Harmony, Zestaw dzwonków Koshi 4 żywioły, dzwoneczki Chimes z brązu, kalimba Twin, rury dźwiękowe, kamertony terapeutyczne.

CENA PROMOCYJNA !!!
Bilet pojedynczy - 199 zł przy ZAKUPie INTERNETOWYm
zamiast ceny regularnej 249 zł obowiązującej w dniu ceremonii.
Oszczędzasz 50 zł !!!

REZERWACJA MIEJSCA:
Rezerwacja miejsca dzięki płatności, której dokonasz tutaj: https://www.wibracjamilosci.pl/sklep/warsztaty-i-ceremonie/calonocna-ceremonia-kakao-z-muzyka-tancem-spiewem/

Więcej informacji dotyczących Leczniczego działania Dźwięków Muzyki Wibracyjnej znajdziesz tutaj: https://www.wibracjamilosci.pl/warsztaty-i-ceremonie/lecznicze-dzwieki-muzyki-wibracyjnej/

LOKALIZACJA CEREMONII:
CUD Grochów - Studio Rozwoju i Edukacji, ul. Osowska 84a
04-351 Warszawa (Grochów), okolice Ronda Wiatraczna

CO ZABRAĆ?
Zabierz ze sobą wygodną matę, poduszkę, śpiwór lub ciepły koc oraz wodę do picia i coś na wspólne śniadanie jeżeli masz ochotę na nie :)
Prosimy przyjdź 10 minut przed godziną 20:00.

Prowadzący: Asia Orłowska, Alek Sabuda

Kontakt: e-mail: info@wibracjamilosci.pl
Asia Orłowska tel. 606 699 000 lub za pośrednictwem Facebook'a

Serdecznie zapraszamy :)
Zobacz także inne wydarzenia z Warszawy