Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście




Przegląd filmów kandydujących do Orłów 2018 w kinie Iluzjon
Film
23
ILUZJON Filmoteki Narodowej
Narbutta 50 a, Warszawa
 16:00
 10/01
Szczegóły wydarzenia
CODZIENNIE PO SEANSACH NA 20:00 ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA Z TWÓRCAMI I AKTORAMI Z OBEJRZANYCH FILMÓW!

10.01 • środa
16:15 Droga Aszera | Matan Yair | 90 min
18:00 Porto | Gabe Klinger | 75 min
20:00 Amok | Kasia Adamik | 107 min – spotkanie z twórcami

11.01 • czwartek
18:00 Zud | Marta Minorowicz | 85 min
20:00 Powidoki | Andrzej Wajda | 100 min – spotkanie z twórcami

12.01 • piątek
17:30 Pokolenia| Janusz Zaorski | 105 min
20:00 Sztuka kochania | Maria Sadowska | 120 min – spotkanie z twórcami

13.01 • sobota
16:00 Ja, Olga Hepnarova | Petr Kazda, Tomas Weinreb | 100 min
18:00 Porady na zdrady | Ryszard Zatorski | 96 min
20:00 Najlepszy | Łukasz Palkowski | 110 min – spotkanie z twórcami

14.01 • niedziela
16:00 Las, 4 rano | Jan Jakub Kolski | 97 min
18:00 Bodo | Michał Kwieciński | 106 min
20:00 Pokot | Agnieszka Holland | 128 min – spotkanie z twórcami

15. 01 • poniedziałek
17:30 Po prostu przyjaźń | Filip Zylber | 128 min
20:00 Młynarski. Piosenka finałowa| Alicja Albrecht| 90 min – spotkanie z twórcami

17.01 • środa
16:00 Zerwany kłos | Witold Ludwig | 97 min
18:00 Habit i zbroja | Paweł Pitera | 100 min
20:00 Wściekłość | Michał Węgrzyn | 83 min – spotkanie z twórcami

18.01 • czwartek
17:30 Wszystko albo nic | Marta Ferencova | 109 min
20:00 21xNowy Jork | Piotr Stasik | 70 min – spotkanie z twórcami

19.01 • piątek
16:15 Bikini Blue | Jarosław Marszewski | 81 min
18:00 Park | Sofia Exarchou | 100 min
20:00 Pewnego razu w listopadzie |Andrzej Jakimowski | 92 min – spotkanie z twórcami

20.01 • sobota
16:00 Rodzina na sprzedaż | Diego Lerman | 91 min
18:00 Szatan kazał tańczyć | Katarzyna Rosłaniec | 93 min
20:00 Cicha noc | Piotr Domalewski | 97 min – spotkanie z twórcami

21.01 • niedziela
13:30 Tarapaty | Marta Karwowska | 83 min
15:15 Wyklęty | Konrad Łęcki | 107 min
17:30 Totem | Jakub Charon | 124 min
20:00 Twój Vincent | Dorota Kobiela, Hugh Welchman | 88 min – spotkanie z twórcami

22.01 • poniedziałek
16:00 PolandJa| Cyprian T. Olencki| 99 min
18:00 Dwie Korony | Michał Kondrat | 92 min
20:00 Dzikie róże | Anna Jadowska | 93 min – spotkanie z twórcami

23.01 • wtorek
16:00 Z dala od orkiestry | Rafael Lewandowski | 86 min
18:00 Światło i cień | Yesim Ustaoglu | 102 min
20:00 Gwiazdy | Jan Kidawa Błoński | 106 min – spotkanie z twórcami

24.01 • środa
16:15 Teraz i w godzinę śmierci | Dariusz Walusiak, Mariusz Pilis | 110 min
18:15 Dybuk. Rzecz o wędrówce dusz | Krzysztof Kopczyński | 86 min
20:00 Człowiek z magicznym pudełkiem | Bodo Kox | 103 min – spotkanie z twórcami

25.01 • czwartek
16:15 Photon | Norman Leto | 107 min
18:15 Biegacze | Łukasz Borowski | 73 min
20:00 Zgoda| Maciej Sobieszczański | 87 min – spotkanie z twórcami

26.01 • piątek
16:15 Świt | Laila Pakalnina | 96 min
18:15 Beksińscy. Album wideofoniczny | Marcin Borchardt | 80 min
20:00 Listy do M.3 | Tomasz Konecki | 110 min – spotkanie z twórcami

27.01 • sobota
14:00 Magiczna zima Muminków | Ira Carpelan, Jakub Wroński | 80 min
16:00 Reakcja łańcuchowa | Jakub Pączek | 100 min
18:00 Maria Skłodowska- Curie | Marie Noelle | 100 min
20:00 Konwój | Maciej Żak | 91 min – spotkanie z twórcami

28.01 • niedziela
16:00 Mały Jakub | Mariusz Bieliński | 78 min
18:00 Volta| Juliusz Machulski | 105 min
20:00 Soyer | Łukasz Barczyk | 90 min – spotkanie z twórcami

29.01 • poniedziałek
18:00 Na układy nie ma rady | Krzysztof Rurka | 100 min
20:00 Ptaki śpiewają w Kigali | Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze | 113 min – spotkanie z twórcami

30.01 • wtorek
16:15 Droga do Rzymu | Tomasz Mielnik | 100 min
18:15 Serce Miłości | Łukasz Ronduda | 78 min
20:00 Ach śpij kochanie | Krzysztof Lang| 100 min – spotkanie z twórcami

31.01 • środa
16:15 Przy Planty 7/9 | Michał Jaskulski, Lawrence Loewinger | 86 min
18:00 Nieprawi | Adrian Sitaru | 89 min
20:00 Królewicz Olch | Kuba Czekaj | 101 min – spotkanie z twórcami

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie. Aktualizacje programu dostępne będą na profilach FB Orły i kina Iluzjon, a także na stronie iluzjon.fn.org.pl
Zobacz także inne wydarzenia z Warszawy
Przegląd filmów kandydujących do Orłów 2018 w kinie Iluzjon
Film
23
ILUZJON Filmoteki Narodowej
Narbutta 50 a, Warszawa
 16:00
 10/01
Szczegóły wydarzenia
CODZIENNIE PO SEANSACH NA 20:00 ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA Z TWÓRCAMI I AKTORAMI Z OBEJRZANYCH FILMÓW!

10.01 • środa
16:15 Droga Aszera | Matan Yair | 90 min
18:00 Porto | Gabe Klinger | 75 min
20:00 Amok | Kasia Adamik | 107 min – spotkanie z twórcami

11.01 • czwartek
18:00 Zud | Marta Minorowicz | 85 min
20:00 Powidoki | Andrzej Wajda | 100 min – spotkanie z twórcami

12.01 • piątek
17:30 Pokolenia| Janusz Zaorski | 105 min
20:00 Sztuka kochania | Maria Sadowska | 120 min – spotkanie z twórcami

13.01 • sobota
16:00 Ja, Olga Hepnarova | Petr Kazda, Tomas Weinreb | 100 min
18:00 Porady na zdrady | Ryszard Zatorski | 96 min
20:00 Najlepszy | Łukasz Palkowski | 110 min – spotkanie z twórcami

14.01 • niedziela
16:00 Las, 4 rano | Jan Jakub Kolski | 97 min
18:00 Bodo | Michał Kwieciński | 106 min
20:00 Pokot | Agnieszka Holland | 128 min – spotkanie z twórcami

15. 01 • poniedziałek
17:30 Po prostu przyjaźń | Filip Zylber | 128 min
20:00 Młynarski. Piosenka finałowa| Alicja Albrecht| 90 min – spotkanie z twórcami

17.01 • środa
16:00 Zerwany kłos | Witold Ludwig | 97 min
18:00 Habit i zbroja | Paweł Pitera | 100 min
20:00 Wściekłość | Michał Węgrzyn | 83 min – spotkanie z twórcami

18.01 • czwartek
17:30 Wszystko albo nic | Marta Ferencova | 109 min
20:00 21xNowy Jork | Piotr Stasik | 70 min – spotkanie z twórcami

19.01 • piątek
16:15 Bikini Blue | Jarosław Marszewski | 81 min
18:00 Park | Sofia Exarchou | 100 min
20:00 Pewnego razu w listopadzie |Andrzej Jakimowski | 92 min – spotkanie z twórcami

20.01 • sobota
16:00 Rodzina na sprzedaż | Diego Lerman | 91 min
18:00 Szatan kazał tańczyć | Katarzyna Rosłaniec | 93 min
20:00 Cicha noc | Piotr Domalewski | 97 min – spotkanie z twórcami

21.01 • niedziela
13:30 Tarapaty | Marta Karwowska | 83 min
15:15 Wyklęty | Konrad Łęcki | 107 min
17:30 Totem | Jakub Charon | 124 min
20:00 Twój Vincent | Dorota Kobiela, Hugh Welchman | 88 min – spotkanie z twórcami

22.01 • poniedziałek
16:00 PolandJa| Cyprian T. Olencki| 99 min
18:00 Dwie Korony | Michał Kondrat | 92 min
20:00 Dzikie róże | Anna Jadowska | 93 min – spotkanie z twórcami

23.01 • wtorek
16:00 Z dala od orkiestry | Rafael Lewandowski | 86 min
18:00 Światło i cień | Yesim Ustaoglu | 102 min
20:00 Gwiazdy | Jan Kidawa Błoński | 106 min – spotkanie z twórcami

24.01 • środa
16:15 Teraz i w godzinę śmierci | Dariusz Walusiak, Mariusz Pilis | 110 min
18:15 Dybuk. Rzecz o wędrówce dusz | Krzysztof Kopczyński | 86 min
20:00 Człowiek z magicznym pudełkiem | Bodo Kox | 103 min – spotkanie z twórcami

25.01 • czwartek
16:15 Photon | Norman Leto | 107 min
18:15 Biegacze | Łukasz Borowski | 73 min
20:00 Zgoda| Maciej Sobieszczański | 87 min – spotkanie z twórcami

26.01 • piątek
16:15 Świt | Laila Pakalnina | 96 min
18:15 Beksińscy. Album wideofoniczny | Marcin Borchardt | 80 min
20:00 Listy do M.3 | Tomasz Konecki | 110 min – spotkanie z twórcami

27.01 • sobota
14:00 Magiczna zima Muminków | Ira Carpelan, Jakub Wroński | 80 min
16:00 Reakcja łańcuchowa | Jakub Pączek | 100 min
18:00 Maria Skłodowska- Curie | Marie Noelle | 100 min
20:00 Konwój | Maciej Żak | 91 min – spotkanie z twórcami

28.01 • niedziela
16:00 Mały Jakub | Mariusz Bieliński | 78 min
18:00 Volta| Juliusz Machulski | 105 min
20:00 Soyer | Łukasz Barczyk | 90 min – spotkanie z twórcami

29.01 • poniedziałek
18:00 Na układy nie ma rady | Krzysztof Rurka | 100 min
20:00 Ptaki śpiewają w Kigali | Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze | 113 min – spotkanie z twórcami

30.01 • wtorek
16:15 Droga do Rzymu | Tomasz Mielnik | 100 min
18:15 Serce Miłości | Łukasz Ronduda | 78 min
20:00 Ach śpij kochanie | Krzysztof Lang| 100 min – spotkanie z twórcami

31.01 • środa
16:15 Przy Planty 7/9 | Michał Jaskulski, Lawrence Loewinger | 86 min
18:00 Nieprawi | Adrian Sitaru | 89 min
20:00 Królewicz Olch | Kuba Czekaj | 101 min – spotkanie z twórcami

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie. Aktualizacje programu dostępne będą na profilach FB Orły i kina Iluzjon, a także na stronie iluzjon.fn.org.pl
Zobacz także inne wydarzenia z Warszawy