PartyMap

Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieścieDodaj/Uaktualnij informacje o wydarzeniu w aplikacji

Poniższy formularz umożliwia dodanie informacji o wydarzeniu do aplikacji PartyMap. Za jego pomocą można również dokonać aktualizacji informacji o wydarzeniu już wcześniej dodanym. To samo wydarzenie można dodawać i aktualizować wielokrotnie - nie spowoduje to wielokrotnego pojawienia się wydarzenia. Dodawanie wydarzeń do aplikacji jest darmowe.

Oznacz profil PartyMap w treści/opisie wydarzenia, a zostanie ono w dniu wydarzenia wyróżnione na mapie kolorowym markerem z logo miejsca wydarzenia oraz wypozycjonowane na szczycie listy wydarzeń w aplikacji i stronie PartyMap.PL w swojej kategorii oraz na zbiorczej liście wszystkich wydarzeń.

Aby oznaczyć profil PartyMap w treści wydarzenia należy jego nazwę poprzedzić znakiem małpki @, a następnie wybrać z listy FanPage PartyMap, przykładowe formy to Promocję wydarzenia wspiera @partymap, Wydarzenie znajdziesz także w aplikacji @partymap itp. Właściwe oznaczenie skutkuje pojawieniem się w treści wydarzenia klikalnego linku do profilu PartyMap w postaci PartyMap - imprezy, koncerty, wydarzenia. Oznaczenie wprowadź przed dodaniem wydarzenia poprzez poniższy formularz. Aktualizacja w aplikacji może potrwać do kilkudziesięciu minut.

Krok 1 z 2: Dodaj wydarzenie

Podaj w formularzu adres URL do wydarzenia w postaci

https://www.facebook.com/events/123456789/

Jeżeli nie wiesz jak stworzyć wydarzenie na Facebooku przeczytaj o tym na stronach pomocy
https://www.facebook.com/help/116346471784004© Copyright PartyMap.PL 2015-2017

Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka Cookies |