PartyMap

Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście

Koncert // Tove Lo Official Event; Klub Stodoła; 19.06.2017

Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
poniedziałek 19-06-2017, godzina 18:00
Szczegóły wydarzenia

Timetable
18:00 – WEJŚCIE
18:45 – LANBERRY
20:00 – TOVE LO
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

18:00 – DOORS
18:45 – LANBERRY
20:00 – TOVE LO
All timings are approximate and subject to change.


Prosimy o przybycie na teren koncertu wcześniej z uwagi na zaostrzoną kontrolę ochrony podczas koncertów.
Zakaz wnoszenia dużych toreb, dopuszczalny maksymalny rozmiar torby to format A4.

Live Nation i klub Stodoła z dumą prezentują:
Tove Lo w ramach własnej trasy koncertowej LADY WOOD TOUR!
Support: Lanberry

19 czerwca 2017 r., Warszawa, Klub Stodoła

Bilety w cenach od 121 zł są dostępne na i .


Autorka takich hitów jak Habits, Cool Girl czy True Disaster, zagra samodzielny koncert dla polskiej publiczności już 19 czerwca w warszawskim klubie Stodoła.

Szwedka zadebiutowała w 2014 roku, wydając płytę Queen of the Clouds, która sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, a jej utwory przekroczyły magiczną liczbę miliarda odsłuchań w serwisie Spotify. Artystka zdobyła ogromną popularność głównie za sprawą singla Habits (Stay High). Utwór w wersji zremiksowanej przez duet Hippie Sabotage został odtworzony na platformie YouTube już ponad pół miliarda razy i osiągnął 3. miejsce na liście Billboard Hot 100.

Lady Wood to drugi album wokalistki. Krążek ten poszerza horyzonty artystki, pokazuje różne sprzeczności, jest bardziej dopracowany i feministyczny w swojej treści. „Nie ma lepszego słowa jak twardzielka.” – tymi słowami opisała artystka swój album.

Tove lubi eksplorować ciemniejszą stronę życia. Pierwszy singel Cool Girl to historia wolnego związku, opowieść o nieszczerości i ironii sytuacji, w której lekkoduszna dziewczyna chwyciła w sidła ukochanego. Jak przyznała artystka, inspiracją do tego utworu był film Zaginiona dziewczyna. „Kiedy tworzysz, spróbuj wyjść poza swoją strefę komfortu.” - mówi Tove, która pisze muzykę i teksty piosenek. „Złość i przygnębienie to normalne uczucia, musimy się jednak potem szybko podnieść. Nie powinniśmy bać się swoich własnych emocji.” – dodaje wokalistka.

Piosenkarka znana ze swojej twórczości i z ekscentrycznego (dla wielu osób) wizerunku, wystąpi również dzień wcześniej (18.06.2017) na PGE Narodowym w Warszawie jako support przed zespołem Coldplay. Tove Lo wystąpiła gościnnie w piosence Fun z ostatniego albumu Coldplay.

Tove Lo
19.06.2017 Klub Stodoła
Warszawa

Bilety w cenach od 121 zł są dostępne na i .


Źródło: https://facebook.com/events/1914086125488880/© Copyright PartyMap.PL 2015-2017

Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka Cookies |