PartyMap

Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście

Rozrywka // W Brzask no. 16

Królikarnia
ul. Puławska 113a, Warszawa
niedziela 13-08-2017, godzina 04:20
Szczegóły wydarzenia

A w nim...

The Young Turtle Group – karaoke
Dobrawa Borkała “Partytury oddechowe” - happening
Żadna Rzadka Żaba - DJ set

⌛ ⌛ ⌛

The Young Turtle Group to kwintet recytatorski stworzony przez zawodowych lektorów i amatorów tej w tej dziedzinie. Zainicjowany został przez Konrada Jelińskiego, zainspirowanego utworem „The Young Turtle Asymmerties” Jackona MacLow’a – awangardowego poety, kompozytora i performera związanego z Fluxusem. W skład grupy wchodzą: Lubomir Grzelak, Michał Klawiter, Anna Ołdak, Tomasz Popakul oraz Marlena Wilczak. Trudno przewidzieć jak rozwinie się kariera TYTG prawdopodobnie czeka ich oszałamiający sukces, ale równie możliwe jest, że występ na Brzasku okaże się bezprecedensowy. Tym goręcej zachęcamy do obecności.

Równo o wschodzie słońca ( 5:03 CEST) będzie można przyłączyć się do grupy warsztatowej Partytur Oddechowych. Happeningiem dyrygować będzie Dobrawa Borkała posługując się autorskim systemem „nutowym” – wariantami oddechów i wdechów, które wykonywać będą chętni uczestnicy.

Sekcję relaksacyjno-taneczną poprowadzi tym razem Wojciech Grynko, w nowym tajemniczym i zwierzęcym programie Żadna
Rzadka Żabka. O tym co znajdzie się w repertuarze możemy sobie pofantazjować w oparciu o inne wcielenia Wojtka: jako Selvy oraz Mozaika – kreacji bardziej sensualnej, w której od wyszperanych new age’owych sampli przez italo przechodzi płynnie do japońskiego bluesa i wreszcie współczesnego house.


Źródło: https://facebook.com/events/1791239474224279/© Copyright PartyMap.PL 2015-2017

Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka Cookies |