Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście




Cover awArts 2017 – Najlepsze polskie okładki płytowe
Wystawa
112
Rondo Sztuki
Rondo im. Jerzego Ziętka 1, Katowice
 19:00
 20/01
Szczegóły wydarzenia
Wystawa: 13.01–10.02.2018
Wernisaż: 13.01.2018, godz. 19.00

Wystawa ta będzie zwieńczeniem konkursu Cover awARTs 2017 na najlepsze projekty okładek albumów muzycznych minionego roku. Do konkursu zgłoszono 224 projekty, spośród których internauci w otwartym głosowaniu wybiorą 30 prezentowanych na wystawie.

Tymczasem do 4 stycznie 2018 na stronie www.coverawarts.com
można oddawać głosy i mieć tym samym wpływ na wyniki konkursu. Zapraszamy do udziału!

Lista biorących udział w konkursie:
1. Adam Pierończyk ft Miroslav Vitous / Ad / lib Orbits / projekt: Patryk Hardziej
2. Bass Jan Other / Washed by Waves / projekt: Jan Estrada Osmycki
3. Bastarda Trio / Bastarda Trio / projekt: Hanna Cieślak, Macio Moretti
4. Bitamina / Kawalerka / projekt: Mateusz Dopieralski
5. Bomsori Kim Warsaw Philharmonic Orchestra / projekt: Kaspszyk Jacek
6. Bovska / PYSK / projekt: Bovska, Pawel Nolbert, Kasia Bielska
7. Czechoslovakia / Malimy / projekt: Adam Piskorz
8. Deys / Tape of The Ninja / projekt: Sebastian Klawikowski
9. Dick4Dick / Dick4Dick is a Wooman / projekt: Patryk Hardziej
10. EABS / Repetitions Letters to Krzysztof Komeda / projekt: Natalia Łabędź
11. Favorit 89 / The Beginning / projekt: Iza Dudzik
12. Fruitcakes / 2 / projekt: Jarosław Świerczek
13. Ghost / Ceremony And Devotion / projekt: Zbigniew M. Bielak
14. GrubSon / Gatunek L / projekt: Grzegorz Piwnicki, Igor Piwowarczyk
15. Grzegorz Hyzy / Momenty / projekt: Mariusz Mrotek, Paweł Fabjanski
16. Guova / Headliner / projekt: Beata Barrakuz Śliwińska
17. Holak / Niecierpliwosc / projekt: Maciek Polak, Mateusz Holak
18. Igorilla / Wbrew / projekt: Aga Lut
19. Jacek Doroszenko / Soundreaming / projekt: Pineum Studio
20. Kalafior Derambo / Bugibba / projekt: less
21. Krem / Milosc na umowe zlecenie / projekt: Kornel Nurzyński
22. Lantern / II Morphosis / projekt: Zbigniew M. Bielak
23. LemOn / Tu / projekt: Mariusz Mrotek, Zuza Krajewska
24. Lonker See / Lonker Sessions / projekt: Joanna Kucharska
25. Marcelina / Remixes EP LATO / projekt: Mariusz Mrotek
26. Marcin Wyrostek / POLACC / projekt: Karolina Szopa
27. MateO / Krol Wszechswiatow / projekt: Katarzyna Muranty
28. Maxim / All In / projekt: Klausiński
29. Michał Bąk Quartetto / Quartetto / projekt: Piotr Paluch
30. Modernmoon / Night Train / projekt: Kornel Nurzyński
31. MROZU / Zew / projekt: Grzegorz Piwnicki
32. MVZR / SZPONY / projekt: Michal Madej
33. New Rome / Elsewhere / projekt: Iga Brylinska, Tomasz Bednarczyk
34. Night Marks / Experience / projekt: Beata Barrakuz Śliwińska, Filip Blank
35. niXes niXes / projekt: Marta Kacprzak
36. Novy Ya / Novy Typ / projekt: Patryk PART Michel
37. Osterdam Family / Osterdam Family / projekt: Konrad Mucha Moszynski – muchaDSGN
38. Otsochodzi / Nowy Kolor / projekt: Dawid Blazewicz
39. Paula Karol / Our Town / projekt: Hanna Cieślak
40. Peja Slums Attack / Reemisja / projekt: Grzegorz Piwnicki
41. Piotr Bejnar / Album / projekt: Michal Mierzwa
42. Pjus / Slowowtory / projekt: Jacek Walesiak, Kasia Michalak
43. Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus Plowright
44. Pure Phase Ensemble ft Anton Newcombe / Live At Spacefest / projekt: Patryk Hardziej
45. Quindependence / Circumstances / projekt: Aren Karter
46. Redeyes / Blueprints / projekt: Super Super, Natalia Bilska
47. Różni wykonawcy / Vox Locus Survival 14 Quadraphony / projekt: Łukasz Paluch
48. Sambor / Umbra / projekt: Alina Rybacka, Gruszczyńska Sambor Kostrzewa
49. So Flow / Paralells / projekt: Patryk Hardziej
50. Sorja Morja / Sorja / projekt: Kaja Kukuła
51. Sotei / Sotei / projekt: Beata Śliwinska Barrakuz
52. Taco Hemingway / Szprycer / projekt:Łukasz Partyka, Sonia Szóstak, Piotr Dudek, Mateusz Machalski
53. Tatvamasi / Amor Fati / projekt: Rafał Kucharczuk
54. Teken / Take Apart / projekt: Mateusz Leny Lengling
55. The Black Thunder / Visions in Black / projekt: Adam Bejnarowicz
56. Tomasz Chyla Quintet / Eternal Entropy / projekt: Michał Dąbrowski Turbodizel
57. Urbanski / Selected Works / projekt: Jacek Walesiak (UVMW) Urbański
58. Wcias / Hejnaly / projekt: Marta Tomiak
59. ZAGI / Kilka lat, parę miesiecy i 24 dni / projekt: Natalia Zagi Wójcik
60. Zura / Zura EP / projekt: Jacek Rudzki


Ponadto zostanie przyznana nagroda za jedną, zwycięską oprawę graficzną albumu, wybraną przez specjalne jury w składzie:
Projektanci graficzni:
Dawid Korzekwa, Paweł Krzywda, Zuza Rogatty, Edgar Bąk, Dawid Ryski, Ola Niepsuj, Jacek Kołodziejski, Paweł Fabjański, Jacek Utko, Zosia Oslislo-Piekarska, Jacek Rudzki.
Dziennikarze muzyczni:
Agnieszka Szydłowska, Jarosław Szubrycht, Bartek Chaciński, Ula Kuczyńska, Daniel Jankowski, Anna Nicz, Justyna Grochal, Hubert Grupa, Małgorzata Muraszko, Jacek Marczuk, Lech Podhalicz, Mateusz Bzówka, Krzysztof Kwiatkowski.

Na wernisażu zostaną ogłoszone wyniki oraz wręczenie nagród.


Organizatorzy:
Decybele Dizajnu
Rondo Sztuki

Sponsor:
drukomat.pl - drukarnia internetowa

Patroni medialni:
Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) Gazeta Wyborcza K MAG Hiro Aktivist FONT nie czcionka ultramaryna

Wstęp wolny.
Zobacz także inne wydarzenia ze Śląska
Cover awArts 2017 – Najlepsze polskie okładki płytowe
Wystawa
112
Rondo Sztuki
Rondo im. Jerzego Ziętka 1, Katowice
 19:00
 20/01
Szczegóły wydarzenia
Wystawa: 13.01–10.02.2018
Wernisaż: 13.01.2018, godz. 19.00

Wystawa ta będzie zwieńczeniem konkursu Cover awARTs 2017 na najlepsze projekty okładek albumów muzycznych minionego roku. Do konkursu zgłoszono 224 projekty, spośród których internauci w otwartym głosowaniu wybiorą 30 prezentowanych na wystawie.

Tymczasem do 4 stycznie 2018 na stronie www.coverawarts.com
można oddawać głosy i mieć tym samym wpływ na wyniki konkursu. Zapraszamy do udziału!

Lista biorących udział w konkursie:
1. Adam Pierończyk ft Miroslav Vitous / Ad / lib Orbits / projekt: Patryk Hardziej
2. Bass Jan Other / Washed by Waves / projekt: Jan Estrada Osmycki
3. Bastarda Trio / Bastarda Trio / projekt: Hanna Cieślak, Macio Moretti
4. Bitamina / Kawalerka / projekt: Mateusz Dopieralski
5. Bomsori Kim Warsaw Philharmonic Orchestra / projekt: Kaspszyk Jacek
6. Bovska / PYSK / projekt: Bovska, Pawel Nolbert, Kasia Bielska
7. Czechoslovakia / Malimy / projekt: Adam Piskorz
8. Deys / Tape of The Ninja / projekt: Sebastian Klawikowski
9. Dick4Dick / Dick4Dick is a Wooman / projekt: Patryk Hardziej
10. EABS / Repetitions Letters to Krzysztof Komeda / projekt: Natalia Łabędź
11. Favorit 89 / The Beginning / projekt: Iza Dudzik
12. Fruitcakes / 2 / projekt: Jarosław Świerczek
13. Ghost / Ceremony And Devotion / projekt: Zbigniew M. Bielak
14. GrubSon / Gatunek L / projekt: Grzegorz Piwnicki, Igor Piwowarczyk
15. Grzegorz Hyzy / Momenty / projekt: Mariusz Mrotek, Paweł Fabjanski
16. Guova / Headliner / projekt: Beata Barrakuz Śliwińska
17. Holak / Niecierpliwosc / projekt: Maciek Polak, Mateusz Holak
18. Igorilla / Wbrew / projekt: Aga Lut
19. Jacek Doroszenko / Soundreaming / projekt: Pineum Studio
20. Kalafior Derambo / Bugibba / projekt: less
21. Krem / Milosc na umowe zlecenie / projekt: Kornel Nurzyński
22. Lantern / II Morphosis / projekt: Zbigniew M. Bielak
23. LemOn / Tu / projekt: Mariusz Mrotek, Zuza Krajewska
24. Lonker See / Lonker Sessions / projekt: Joanna Kucharska
25. Marcelina / Remixes EP LATO / projekt: Mariusz Mrotek
26. Marcin Wyrostek / POLACC / projekt: Karolina Szopa
27. MateO / Krol Wszechswiatow / projekt: Katarzyna Muranty
28. Maxim / All In / projekt: Klausiński
29. Michał Bąk Quartetto / Quartetto / projekt: Piotr Paluch
30. Modernmoon / Night Train / projekt: Kornel Nurzyński
31. MROZU / Zew / projekt: Grzegorz Piwnicki
32. MVZR / SZPONY / projekt: Michal Madej
33. New Rome / Elsewhere / projekt: Iga Brylinska, Tomasz Bednarczyk
34. Night Marks / Experience / projekt: Beata Barrakuz Śliwińska, Filip Blank
35. niXes niXes / projekt: Marta Kacprzak
36. Novy Ya / Novy Typ / projekt: Patryk PART Michel
37. Osterdam Family / Osterdam Family / projekt: Konrad Mucha Moszynski – muchaDSGN
38. Otsochodzi / Nowy Kolor / projekt: Dawid Blazewicz
39. Paula Karol / Our Town / projekt: Hanna Cieślak
40. Peja Slums Attack / Reemisja / projekt: Grzegorz Piwnicki
41. Piotr Bejnar / Album / projekt: Michal Mierzwa
42. Pjus / Slowowtory / projekt: Jacek Walesiak, Kasia Michalak
43. Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus Plowright
44. Pure Phase Ensemble ft Anton Newcombe / Live At Spacefest / projekt: Patryk Hardziej
45. Quindependence / Circumstances / projekt: Aren Karter
46. Redeyes / Blueprints / projekt: Super Super, Natalia Bilska
47. Różni wykonawcy / Vox Locus Survival 14 Quadraphony / projekt: Łukasz Paluch
48. Sambor / Umbra / projekt: Alina Rybacka, Gruszczyńska Sambor Kostrzewa
49. So Flow / Paralells / projekt: Patryk Hardziej
50. Sorja Morja / Sorja / projekt: Kaja Kukuła
51. Sotei / Sotei / projekt: Beata Śliwinska Barrakuz
52. Taco Hemingway / Szprycer / projekt:Łukasz Partyka, Sonia Szóstak, Piotr Dudek, Mateusz Machalski
53. Tatvamasi / Amor Fati / projekt: Rafał Kucharczuk
54. Teken / Take Apart / projekt: Mateusz Leny Lengling
55. The Black Thunder / Visions in Black / projekt: Adam Bejnarowicz
56. Tomasz Chyla Quintet / Eternal Entropy / projekt: Michał Dąbrowski Turbodizel
57. Urbanski / Selected Works / projekt: Jacek Walesiak (UVMW) Urbański
58. Wcias / Hejnaly / projekt: Marta Tomiak
59. ZAGI / Kilka lat, parę miesiecy i 24 dni / projekt: Natalia Zagi Wójcik
60. Zura / Zura EP / projekt: Jacek Rudzki


Ponadto zostanie przyznana nagroda za jedną, zwycięską oprawę graficzną albumu, wybraną przez specjalne jury w składzie:
Projektanci graficzni:
Dawid Korzekwa, Paweł Krzywda, Zuza Rogatty, Edgar Bąk, Dawid Ryski, Ola Niepsuj, Jacek Kołodziejski, Paweł Fabjański, Jacek Utko, Zosia Oslislo-Piekarska, Jacek Rudzki.
Dziennikarze muzyczni:
Agnieszka Szydłowska, Jarosław Szubrycht, Bartek Chaciński, Ula Kuczyńska, Daniel Jankowski, Anna Nicz, Justyna Grochal, Hubert Grupa, Małgorzata Muraszko, Jacek Marczuk, Lech Podhalicz, Mateusz Bzówka, Krzysztof Kwiatkowski.

Na wernisażu zostaną ogłoszone wyniki oraz wręczenie nagród.


Organizatorzy:
Decybele Dizajnu
Rondo Sztuki

Sponsor:
drukomat.pl - drukarnia internetowa

Patroni medialni:
Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) Gazeta Wyborcza K MAG Hiro Aktivist FONT nie czcionka ultramaryna

Wstęp wolny.
Zobacz także inne wydarzenia ze Śląska
Polecane wydarzenia
Gosia Andrzejewicz w Sosnowcu !
Impreza
192
GLOSS Dance Club
Ostrogórska 30, Sosnowiec
 21:00
 20/01