PartyMap

Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście

Impreza // Gastro Party w Peweksie na Parkingowej - Na drugą nóżkę!

Meta Disco na Parkingowej
Parkingowa 5, Warszawa
niedziela 13-08-2017, godzina 22:00
Szczegóły wydarzenia

Gastro Party w Peweksie - Na drugą nóżkę.

Początki bywają trudne, tak zwykło się mawiać. Każdy o tym pamięta zanim osiągnął sukces. Ostatnia impreza Gastro Party nauczyła nas wiele, wspólnie wyciągnęliśmy wnioski i postanowiliśmy sporo zmienić...

Zaczyna się zawsze od tego samego:
- Na jednego!
To już było, wiec tym razem, aby chodzić prosto uderzymy:

Na drugą nóżkę!

Za barem ekipa Life Bar Adventures w składzie:
1. Łukasz Zembko alias Strusiek - weteran warszawskiej gastronomi, kulinarny Top Szef of Master Szef. Za barem łączy smaki z finezją i polotem.
2. Daniel Błaszczyk alias Demolka - o nim pisać można wiele, charakterystyczna postać, znany z wielu niezapomnianych imprez, specjalizuje się w prowadzeniu 3 dniowych Sylwestrów,
3. Dawid Gruszka alias Grucha - ostatnio poszedł w chmury, ale ciągnie wilka do baru. Jak to mówią: wyjdzie chłop z barmanki, ale barmanka z chłopa nigdy.
4. Hubert Samoloński alias Wariat - chłopak z finezją i polotem. Tańczy na barze, za barem i pod .... sceną. Szejk master i dance Master.
5. Paweł Hyba alias Hyba (trzeba mu wymyślić ksywę) - kiedyś podobno wygrałby konkurs Word Class, ale stwierdził, że jak na pierwszy raz pierwszą 10 zostawi dla weteranów.
6. Kuba Filipowicz alias Cygan - weteran jednego miejsca gastronomicznej Warszawy! Celebryta, ale przede wszystkim dobry duch ekipy! Od początku do samego końca na posterunku zwanym BAR!
7. Marcin Dereńko alias Dercio - zmysł do projektów foto - video, głowa pełna pomysłów, nadworny skryba LBA. Wchodzi za bar i robi swoje.
8. Mateusz Bąk alias Łysy - z nim to nigdy nic nie wiadomo. Jest jak nasz Krzysztof Ibisz, mimo ze trochę po 30, to wyglada i zachowuje sie jakby miał 18. Król świata, który na co dzień spogląda ze 150 metrów. Powietrze na tej wysokości ewidentnie mu służy.
9. Łukasz SiemaWiak alias SiemaWiak - wybrał Cypr i robi grunt pod interesy, kto wie może kiedyś...

Za sterami DJ:
DJ Def Wave alias Adam - nieoficjalny ambasador majonezu kileckiego, fan sałatki jarzynowej i dobrego baletu. Prywatnie domorosły komandos, który tak naprawdę nie skrzywdził by muchy, ani bąka.

Za dobrą imprezę odpowiadać będzie:

Dagmara Sajnaj alias Grażyna (nie pytaj) - jak sama mówi wie jak się Gastro powinno bawić i wie, do czego taka grupka Pań i Panów skupiona w jednym miejscu jest zdolna... Hmmmm... doświadczenie, czy obserwacje... ? 😉.
Mnóstwo pozytywnej energii i jeszcze więcej ciekawych pomysłów!
Tym razem w jednej drużynie z LBA!

Na początek? - Widzimy się w niedzielę, co będzie poźniej zweryfikuje:
Life - którego nie oszukasz,
Bar - który odwiedzisz,
Adventures - które przeżyjesz,
Piona!


Źródło: https://facebook.com/events/663161227212701/

Podobne wydarzenia wkrótceImpreza // Made in Poland - 60 lat Hybryd

Klub Hybrydy
Złota 7/9, Warszawa // 23
sobota 21-10-2017, godzina 22:00Impreza // Festiwal Of Lights Diwali

N58 Club
Nowy Świat 58, Warszawa // 30
sobota 21-10-2017, godzina 23:00© Copyright PartyMap.PL 2015-2017

Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka Cookies |