PartyMap

Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście

Sport // Stretch-akcja #4 na Polu Mokotowskim

DoKoncaLata
Wawelska 5, Warszawa
niedziela 13-08-2017, godzina 11:00
Szczegóły wydarzenia

✔✔✔ Chcemy mięśnie jak spężyny ze stali i z plasteliny! ✔✔✔

Jeszcze nie byliście na Stretch-akcji? No to najwyższy czas, bo to już po raz czwarty stretching wychodzi do ludzi! :) Widzimy się 13 sierpnia na kolejnej edycji Stretch-akcji, wśród przepięknej zieleni Pola Mokotowskiego, w letniej kawiarni #dokoncalata. Za każdym razem przybywa Was coraz więcej! Bijemy rekord? Jeśli planujecie wpaść i porozciągać się razem z nami, zabierzcie ze sobą przyjaciół! Po trzeciej edycji, kiedy było Was ponad 80 postanowiliśmy powiększyć przestrzeń tak, że nawet jeśli przyjdziecie w jeszcze liczniejszym gronie, nie powinno zabraknąć miejsca!

Czyli: zabieramy siostrę, mamę, koleżanki i kolegów oraz coś do picia, matę (jeśli mamy, to także kostki do jogi, pasek do rozciągania) i pędzimy na stretch-akcję: w niedzielę 13 sierpnia, o godzinie 11:00. Proste? Proste!

Jak Wam smakowała lemoniada? Bo mi bardzo, więc tak jak ostatnio CZEKAJĄ ZNIŻKI NA BARZE! Dostanie je każdy biorący udział w wydarzeniu, kto polubi DanceUp Kama Nienaltowska i DoKoncaLata :) Taka akcja!!!

Zajęcia poprowadzę ja - czyli Kama Nienaltowska. Praca nad ciałem to moja olbrzymia pasja. Od 29 lat trenuję (stretching ♥, gimnastyka artystyczna, balet, jazz dance, modern dance, akrobatyka i wiele innych), od 13 lat uczę. Prowadzę warsztaty z rozciągania w Polsce i Europie (tylko w 2016 poprowadziłam kilkadziesiąt warsztatów m. in. w Londynie, Klagenfurcie, Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Lublinie, i in). Od kilku lat tańczę też pole dance. Trenuję od 3 roku życia, jestem wszechstronnie aktywna, bliskich jest mi wiele dziedzin z zakresu fitness, sportu jak i tańca. Obecnie przede wszystkim specjalizuję się w propagowaniu bezpiecznych i efektywnych technik rozciągania w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy anatomicznej.

UWAGA! Jeśli masz kontuzję lub odczuwasz bóle wykonując określone ruchy, odwiedź lekarza lub fizjoterapeutę i dla własnego zdrowia upewnij się, czy możesz z nami bezpiecznie ćwiczyć.

JAK TRAFIĆ - widzimy się na Polu Mokotowskim, po północnej stronie jeziorka, w kawiarni DoKoncaLata. Niedługo przed wydarzeniem szukaj mapki z naszą lokalizacją w postach w wydarzeniu!

Do porozciągania! <3


Źródło: https://facebook.com/events/487251504956996/© Copyright PartyMap.PL 2015-2017

Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka Cookies |