PartyMap

Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście

Impreza // Made in Poland - 60 lat Hybryd

Klub Hybrydy
Złota 7/9, Warszawa
sobota 21-10-2017, godzina 22:00
Szczegóły wydarzenia

Znasz się na polskiej muzyce? Potrafisz wymieniać kawałki z ostatnich lat nawet w kolejności alfabetycznej i jesteś w stanie tańczyć do każdego numeru płynącego z głośników?

No to zobaczymy! Wpadnij do nas na Made in Poland, a zaserwujemy Ci mixy, które zaprezentują polską muzykę od najlepszej strony! DJ odkurzy największe rodzime szlagiery blendując je w setach z nowoczesnymi utworami oraz kawałkami o klubowym charakterze.

Ryzykowny eksperyment? Wcale nie. Po raz pierwszy w Hybrydach zagra dla Was Hubert Grupa - dzienikarz muzyczny (jest byłym redaktorem Brand New Anthem oraz pracuje w Europavox). Jako DJ zwykle łączy deep house z brzmieniem rodem z festiwali takich jak Coachella czy Glastonbury. Hipnotyzuje i wyciąga publiczność
na parkiet nawet z najdalszych kątów, grając w klubach rozsianych po całej Polsce. Ma też na koncie sety puszczane prosto ze sceny Openera i Spring Breaka.

Specjalnie dla Hybryd przygotował set poświęcony wyłącznie polskiej muzyce. Trochę bo TAK, a trochę dlatego, że chcemy godnie uczcić 60 naszego klubu!

Wpadajcie i zobaczcie to na żywo!

WEJŚCIE: 10 PLN studenci / 20 PLN bilet normalny
PROMO NA BARZE: 22:00 - 23:00 wszystko 2 for 1

Impreza pod Patronatem Radio ESKA

Imprezę znajdziecie także na PartyMap - imprezy, koncerty, wydarzenia
https://www.facebook.com/PartyMapp/


Źródło: https://facebook.com/events/351711641937367/© Copyright PartyMap.PL 2015-2017

Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka Cookies |