PartyMap

Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście
Stand-Up & Kabaret // Outdoor Comedy Sucks?

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, Warszawa
poniedziałek 19-06-2017, godzina 20:00
Szczegóły wydarzenia

Outdoor Comedy Sucks?

Już 12.06 o 20:00 zapraszamy w ramach naszych, cyklicznych, co poniedziałkowych spotkań, na kolejne występy komików ze Stand-Up Polska!

Na scenie zagoszczą znani, lubiani i przekomiczni:
Antoni Syrek-Dąbrowsk
oraz
Olka Szczęśniak

Według definicji z popularnej Wikipedii „Stand-up”, a właściwie sztuka stand-up’u to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością, gdzie w przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej.

Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów), ale siła takich spotkań są błyskotliwe żarty, spostrzeżenia, aluzje, bo przecież nie ma nic ponad słowa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej społeczności, a także z bardzo prozaicznego powodu, jakim jest nasza miłość do tej formy ekspresji mamy przyjemność przy współpracy z orłami krajowej sceny stand-up’owej - Stand Up Polska - zaprosić Was na poniedziałkowe spotkanie w Iskrze, gdzie mamy nadzieje będziecie mogli oddać się bez reszty dobrej rozrywce, gwarantującej tzw. ubaw po pachy. A nawet wyżej!

Partnerem wydarzenia jest Ballantine's Hard Fired!!!
Start: 20:00
Wejście jak zawsze darmowe!


Źródło: https://facebook.com/events/221998644976541/© Copyright PartyMap.PL 2015-2017

Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka Cookies |