PartyMap

Pobierz aplikację mobilną PartyMap i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście

Impreza // Wieczór Rekrutera 2017

Opera Club
Plac Teatralny 1, Warszawa
czwartek 12-10-2017, godzina 19:30
Szczegóły wydarzenia

Wieczór Rekrutera to cykliczne wydarzenie skupiające specjalistów z obszaru HR i rekrutacji, organizowane przez redakcję magazynu Rekruter. Wieczór jest jedną z nielicznych okazji do wymiany doświadczeń, budowania nowych relacji biznesowych, a także wspólnej zabawy osób, które na co dzień rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne. 12 października w OPERA Club (Plac Teatralny 1) w Warszawie odbędzie się jubileuszowa X edycja!

Głównym zamierzeniem eventu jest ukazanie potencjału branży rekrutacyjnej oraz integracja i promowanie dobrych praktyk w biznesie. Dodatkowo celem organizatorów jest przybliżenie zakresu działalności agencji zatrudnienia, poprzez umożliwienie swobodnej wymiany poglądów i zaciśnięcie więzów pomiędzy samymi rekruterami oraz nagrodzenie najlepszych z nich. Każda edycja wydarzenia gromadzi ponad 400 uczestników, co udowodnia zapotrzebowanie na tego typu eventy i pokazuje, że Wieczór Rekrutera nieprzypadkowo cieszy się opinią jednego z najważniejszych dla branży rekrutacyjnej wydarzeń w kraju.

12 października 2017r. w trakcie Wieczoru Rekrutera zostaną wręczone Perły HR. Perły HR to pierwszy w Polsce konkurs skierowany do specjalistów i firm zajmujących się dostarczaniem szeroko rozumianych usług HR. Ideą konkursu jest integracja środowiska rekrutacyjnego i stworzenie szansy promocji jego potencjału. Będziemy poszukiwać wartościowych osób, dbających na co dzień o dobry wizerunek i rozwój branży. Udział w konkursie może wziąć każda osoba z agencji rekrutacji, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej bądź outsourcingu. Nagrody będą przyznawane w następujących kategoriach:

- Recruitment Consultant of the Year
- Recruitment Company of the Year
- In-house Recruiter
- In-house Recruitment Team

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej wydarzenia, strony internetowej magazynu Rekruter, fanpage'a Rekrutera na Facebooku oraz dołączania do wydarzenia na Facebooku.

http://perlyhr.com/

Widzimy się już 12 października!


Źródło: https://facebook.com/events/109680023036342/

Podobne wydarzenia wkrótceImpreza // Made in Poland - 60 lat Hybryd

Klub Hybrydy
Złota 7/9, Warszawa // 23
sobota 21-10-2017, godzina 22:00Impreza // Festiwal Of Lights Diwali

N58 Club
Nowy Świat 58, Warszawa // 30
sobota 21-10-2017, godzina 23:00© Copyright PartyMap.PL 2015-2017

Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka Cookies |